Diskuzní fórum Garanti fóra

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#31 Příspěvek od Achard » 06 pro 2014, 19:06

Zatím jsem nedostal žádný návrh pro ocenění garantů a já už na nic lepšího nepřijdu.
Pokud nikoho nic nenapadne (ale byl bych rád, kdyby napadlo), tak budou ocenění garantů vypadat následovně:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Ještě uvažuji o dvou možnostech

1. Neuvádět do síně slávy za 10, 25 a 75 (analogicky 125, 175) "garantů", ale jen za 50, 100, 150, 200 atd. a to z toho důvodu, že ten kdo přijde později, a dosáhne stovky, bude do Síně slávy uveden 5x, zatím co ten, kdo teď by měl 100 "garantů", tak jen jednou, což je dost nespravedlivé. (mimochodem, stává se to i dnes, kdy někdo přeskočí nějaké ocenění a tak je uveden do Síně slávy méně krát, než kdyby ocenění získal postupně)

2. S tím (ale nejen s tím) souvisí druhá věc - zda věnce dávat k avataru, nebo třeba dát do podpisu (k číslu). Já cítím, že 10 "garantů" je něco jiného než vítězství tipovačky, není to "klasické" ocenění, je to vyjádření práce, chcete-li funkce garanta fóra.
Pokud by to byla "funkce" v podpisu, pak by logicky za určitý vyšší počet (100, 150, 200...) mohlo být ocenění volantem k avataru...

Asi jsem detailista, ale poznali jste, že mám rád nastavená pravidla, která se nemají v průběhu měnit (nebo jen minimálně) a tak i "garanta" bych chtěl mít perfektně zprocesovaného, než to spustím. Berte to od analytika jako nemoc z povolání...

Prosím proto o vyjádření, nápady, názory... děkuji

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#32 Příspěvek od showstall » 06 pro 2014, 20:05

Pokud čekáš vyjádření převážně od garantů, tak mě je to vcelku jedno. Jak jsi napsal, máš to vždy promyšlené a to do podrobna. Osobně to dělám proto, že mě to baví a že zde najdu něco, co jinde není.

Ty věnce vypadají dobře :-D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#33 Příspěvek od Achard » 30 pro 2014, 16:40

Už vidím, že do konce roku nestačím projít všechny témata a doplnit garanty. Zkontroluji proto již přidělená témata a přidělím "věnce" podle aktuálního stavu a postupně budu témata přidělovat dále, jak to budu stíhat.

Protože ti, co by přišli později by byli do Síně slávy uvedeni vícekrát, bude do ní uveden až ten, kdo dosáhne 50 a pak 100, 150 atd. témat. "Věnec" k avataru ale obdrží (bez uvedení do Síně slávy) každý, kdo bude spravovat 10, 25, a 75 témat. (a samozřejmě za 50 témat a to s uvedením do Síně slávy).

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#34 Příspěvek od Achard » 03 led 2015, 15:54

Nestihl jsem to.
Na "věnec" mají nárok tři - Rosťa, Showstall a já. I když všichni tři se blížíme k 50 tématům, zatím jsme je nedosáhli (abych byl přesný - já je nezpracoval do garanta, jinak je témat hotových dost). Proto jsem přidal k avataru věnec s pětadvacítkou, a až to dodělám, změním to na správné ohodnocení. Klukům se tímto omlouvám, o hodnocení vás neošidím, jen to bude déle trvat...

Doplnil jsem garanty i jako odkaz k avataru

Odpovědět

Zpět na „Garanti fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host