Dotazy a podněty

Čtvrtý vědomostní test
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#91 Příspěvek od Achard » 20 lis 2013, 23:48

Elio de Maky píše:K tomu mám jen drobnou poznámku. Už jsem to kdysi někde řešil. Je totiž trochu rozdíl kdy se o vedení v šampionátu dělili dva jezdci a kdy mají dva jezdci (či více) v průběhu šampionátu stejný počet bodů. Když mají stejný počet bodů, nemusí to zákonitě znamenat, že se dělí o vedení.
Máš pravdu, ale pokud jde o průběžné pořadí, je trochu zbytečné zkoumat, jestli na základě většího počtu šestých míst je zrovna ve "skutečném" vedení ten, nebo ten. Tohle většinu lidí začne zajímat na konci posledního závodu - pokud hrozí, že by mohlo dojít ke shodě bodů...

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#92 Příspěvek od Achard » 20 lis 2013, 23:53

showstall píše:otázka č.14, kterou položil GPfacts mě donutila projet celé MS...
Vidíš, a podle mě tohle byla nejlehčí otázka celého testu. Stačí si občas projít fórum a vědět, kde co je. Přesně tuto statistiku jsem tu před časem zveřejnil - viewtopic.php?f=93&t=3548

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1958
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#93 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 21 lis 2013, 07:33

Ještě jednou všem děkuji za gratulace a slova chvály! Začínám se červenat :oops:

Škoda že se Elio nezúčastnil alespoň posledního testu, když už první vynechal. Říkal jsem si, že v tom pátém kole musím mít 30 bodů nebo alespoň víc než Elio, protože jinak bude morálním vítězem on. Za 2.-4. kolo rovněž neztratil ani bod. Takže mu rovněž gratuluji za bezchybný výkon! Řečem o tom, že by poslední kolo nedal nevěřím ;-)

Algimu gratuluji k obhájení druhého místa a Showstallovi jako nováčkovi blahopřeji k bronzu. Všem ostatním díky za účast, otázky i za odvahu tipovat z hlavy. Vítám tu i Reného - 21 bodů jako debutový výsledek, když jsi nedával otázky je super výkon!

Na závěr veliká poklona Achardovi, protože vymyslet tolik otázek, se ktarýma se pachtíme i několik dní, to je umění :-D
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1958
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#94 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 21 lis 2013, 07:40

Ještě by nám Achard mohl prozradit, v koho se ve vašich očích proměnil šéf Marussie Nikolaj Fomenko. Jelikož jsem loni zabodoval jeho podpisem a letos jeho fotografií, tak je už provařený. Pro ty, co to ještě nevědí, tak Fomenko byl členem úspěšné ruské hudební skupiny Sekret. Kvůli žigulíku v pozadí bylo foto vyříznuto, abyste to neměli moc jednoduché :lol:
Obrázek

Více fotografií zde:
http://www.last.fm/music/%D0%A1%D0%B5%D ... s/23560947
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#95 Příspěvek od showstall » 21 lis 2013, 15:26

Achard píše:
showstall píše:otázka č.14, kterou položil GPfacts mě donutila projet celé MS...
Vidíš, a podle mě tohle byla nejlehčí otázka celého testu. Stačí si občas projít fórum a vědět, kde co je. Přesně tuto statistiku jsem tu před časem zveřejnil - viewtopic.php?f=93&t=3548
Ok, toho jsem si nevšil. Pokud se ti hodí moje poznámky, tak si to tam přesuň.

Elio: máš pravdu, asi jsem to poprvé blbě nazval, ale hned v první odrážce je to dobře :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#96 Příspěvek od Angelo Vanelli » 24 lis 2013, 01:43

Achard píše:Chtěli jste test, který by se dal udělat z hlavy. Tady je a dokonce můžete něco vyhrát ;-)

http://f1news.autoroad.cz/dalsi/46120-s ... u-f1-2013/
Posílal jsem mail se správnými odpověďmi na jejich mail a on neexistuje. :-( A já tu hru tak chci. :-D
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
frydek665
2004 M.Schumacher
2004 M.Schumacher
Příspěvky: 722
Registrován: 05 srp 2009, 14:27
Bydliště: Moravská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#97 Příspěvek od frydek665 » 24 lis 2013, 14:21

Tak to asi budeš muset napsat Ježíškovi :-D .

Zamčeno

Zpět na „Co víte o Formuli 1 ? - vědomostní testy IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host