Hra o pohár konstruktérů

Jaký máte názor na tuto hru?

Je to skvělý nápad
1
50%
Nic moc
1
50%
Je to blbost
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 2

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Funferr
1976 J.Hunt
1976 J.Hunt
Příspěvky: 274
Registrován: 01 srp 2007, 16:55
Bydliště: Mladkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#16 Příspěvek od Funferr » 27 črc 2013, 13:22

ono už v podstatě něco takového ve světě existuje... koupíš 4 jezdce, jeden konstruktér, 1 motor... Tady je odkaz na bodování a pravidla: http://www.fantasyf1league.com/howto.php

Jsem si to teď pročetl a už se zaregistroval :-D

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#17 Příspěvek od Achard » 27 črc 2013, 13:38

Mělo by se alespoň trochu vycházet z reality. Tým má dva jezdce, tak i ve hře by měl mít každý dva jezdce. Pokud to chcete rozšířit, mohl by se kupovat i vůz a motor, tedy čtyři a nikoli dvě proměnné.

Já bych omezení dvojic nedělal. Pokud máš stejnou dvojici jako soupeř a dojdeš k ní později a máš méně bodů, je logické, že se před něj nedostaneš, protože oba budete dostávat stejně bodů. Je na každém, aby si spočítal co se mu vyplatí. Při hře se má myslet...

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10803
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#18 Příspěvek od showstall » 27 črc 2013, 13:44

Achard píše:Mělo by se alespoň trochu vycházet z reality. Tým má dva jezdce, tak i ve hře by měl mít každý dva jezdce. Pokud to chcete rozšířit, mohl by se kupovat i vůz a motor, tedy čtyři a nikoli dvě proměnné.

Já bych omezení dvojic nedělal. Pokud máš stejnou dvojici jako soupeř a dojdeš k ní později a máš méně bodů, je logické, že se před něj nedostaneš, protože oba budete dostávat stejně bodů. Je na každém, aby si spočítal co se mu vyplatí. Při hře se má myslet...
Jo, maximálně bych to omezil, že můžeš mít na začátku jednu jedničku z týmu a druhý jezdec dvojka, třeba z jiného týmu. Tedy, chci Kimiho, který je jedničkou týmu, musím vybral třeba Bottase. Ten je papírově dvojkou. Pokud vyberu do st.č.12 lichého jezdce, další musí být sudý a od č.14 obráceně.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#19 Příspěvek od Angelo Vanelli » 27 črc 2013, 15:09

Funferr píše:ono už v podstatě něco takového ve světě existuje... koupíš 4 jezdce, jeden konstruktér, 1 motor... Tady je odkaz na bodování a pravidla: http://www.fantasyf1league.com/howto.php

Jsem si to teď pročetl a už se zaregistroval :-D
Já vím, že něco takového existuje. I o této stránce vím. Ale kdysi byla takováhle hra i na české stránce, mám dojem. A mě právě napadlo, tuhle hru oživit. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#20 Příspěvek od Achard » 27 črc 2013, 15:13

showstall píše: Jo, maximálně bych to omezil, že můžeš mít na začátku jednu jedničku z týmu a druhý jezdec dvojka, třeba z jiného týmu. Tedy, chci Kimiho, který je jedničkou týmu, musím vybral třeba Bottase. Ten je papírově dvojkou. Pokud vyberu do st.č.12 lichého jezdce, další musí být sudý a od č.14 obráceně.
To omezení by mělo být finanční. máš peníze na nákup dvou jezdců. Buď si koupíš dva průměrné, nebo jednoho výborného a druhého podprůměrného. Na víc nebudeš mít peníze. Až si vyděláš, můžeš jezdce prodat a koupit si na něj lepšího. A zase bude záležet na tobě, jestli výborného vyměníš za vynikajícího, nebo místo podprůměrného průměrného...

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#21 Příspěvek od Angelo Vanelli » 27 črc 2013, 15:16

Achard píše:Mělo by se alespoň trochu vycházet z reality. Tým má dva jezdce, tak i ve hře by měl mít každý dva jezdce. Pokud to chcete rozšířit, mohl by se kupovat i vůz a motor, tedy čtyři a nikoli dvě proměnné.

Já bych omezení dvojic nedělal. Pokud máš stejnou dvojici jako soupeř a dojdeš k ní později a máš méně bodů, je logické, že se před něj nedostaneš, protože oba budete dostávat stejně bodů. Je na každém, aby si spočítal co se mu vyplatí. Při hře se má myslet...
Přesně tak, souhlasím s tebou. Ve skutečnosti týmy také ví, že třeba za celou sezónu nezískají ani bod a také to nevzdávají. A ještě do toho všeho nastrkají dost peněz. Kdo má chuť mít svůj tým formule 1 a zkusit si v jednoduchém provedení jaké to je, ten půjde do hry i s tím rizikem, že se mu nebude dařit. Jde o to, koho taková hra bude bavit. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#22 Příspěvek od Angelo Vanelli » 31 črc 2013, 23:11

Zkusil jsem udělat stránku pro tuto hru, pokud se vám líbí, řekněte to, pokud ne, klidně mě zkritizujte. A klidně řekněte svůj názor, kde by jste chtěli popřípadě tuto hru hrát, jestli zde na fóru nebo nějaké jiné stránce. :-)

http://f1-ligatymu.blog.cz/
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Funferr
1976 J.Hunt
1976 J.Hunt
Příspěvky: 274
Registrován: 01 srp 2007, 16:55
Bydliště: Mladkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#23 Příspěvek od Funferr » 01 srp 2013, 16:28

stránky jsou rozhodně graficky povedené! Spíš mám obavy, že se moc lidem nebude chtít hrát tímto způsobem - psaním mailu...

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#24 Příspěvek od Angelo Vanelli » 01 srp 2013, 16:41

Funferr píše:stránky jsou rozhodně graficky povedené! Spíš mám obavy, že se moc lidem nebude chtít hrát tímto způsobem - psaním mailu...
To vím právě také, ale přes tyhle stránky to jinak nejde.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#25 Příspěvek od Angelo Vanelli » 04 srp 2013, 22:45

Pokud se tato hra stane skutečností, jako že se o to pokouším, měl bych pro aktivní lidi návrh. Sám nebudu moci stránku s touto hrou pravidelně spravovat, čímž se jistě sníží o hru zájem, když se budou změny provádět opožděně. Takže, pokud někdo z vás bude mít zájem, může být spolusprávcem stránky.
Popřípadě, pokud zde někdo umí tvořit stránky, kde si bude moci založit každý svůj účet, který si bude moci i sám spravovat a kde by se některé změny prováděly automaticky v závislosti na výsledcích závodů, budu moc rád, když se na tomto projektu podílí. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#26 Příspěvek od Angelo Vanelli » 09 srp 2013, 18:50

Stránka sice ještě není kompletně dodělaná, ale kdo chce, může si již založit vlastní tým. Od Velké ceny Belgie do konce této sezóny je hra zatím na zkoušku, aby se vychytali nejrůznější chyby. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#27 Příspěvek od Achard » 17 srp 2013, 01:39

Sice jsi založil svůj tým, ale marně čekám na nějakou "prezentaci" - oznámení s jakými jezdci a motorem budeš startovat.

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#28 Příspěvek od Angelo Vanelli » 17 srp 2013, 09:04

Achard píše:Sice jsi založil svůj tým, ale marně čekám na nějakou "prezentaci" - oznámení s jakými jezdci a motorem budeš startovat.
No, já se teď hře, méně věnuji. Ještě to doplním. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Funferr
1976 J.Hunt
1976 J.Hunt
Příspěvky: 274
Registrován: 01 srp 2007, 16:55
Bydliště: Mladkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hra o pohár konstruktérů

#29 Příspěvek od Funferr » 06 bře 2014, 16:58

Sport.cz spouští hru fantasy F1. Složíte si svůj tým a soupeříte s ostatními :-) http://fantasy.sport.cz/formule/

Zamčeno

Zpět na „Archiv - ostatní“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host