K tomuto fóru

Moderátoři: V.I.P., TOP10

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23120
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

K tomuto fóru

#1 Příspěvek od Achard » 03 lis 2012, 01:19

Jsou zde fóra věnované jezdcům a týmům, přesto vzniklo toto fórum "Jednotlivé sezony F1" k popisu jednotlivých sezon. Původně bylo jedno téma jeden rok a všechny příspěvky pod sebou. Témata tak byla dlouhá a nepřehledná, proto jsem vytvořil subfora k jednotlivým rokům, do kterých se mohou tvořit jednotlivá témata k danému roku. Pro začátek jsem do nich překopíroval původní "dlouhá" témata a jak bude čas, pokusím se je rozdělit na menší logické části.
Pokud již existuje téma kam by se hodil váš příspěvek (např. "fotografie"), vložte ho tam, pokud zamýšlíte větší celek (monografie k jednotlivým závodům či k průběhu šampionátu), založte vlastní téma.
Předělání fóra byla velká změna a pravděpodobně nebude vše perfektně nastavené. Pokud objevíte chybu (špatně nastavená přístupová práva, chybně vložené roky, nelogicky rozdělená téma), napište to sem. Děkuji

Uživatelský avatar
Pietro
3. místo
3. místo
Příspěvky: 1134
Registrován: 04 čer 2018, 11:12
Bydliště: Chotěšov u Stoda
Kontaktovat uživatele:

Sezony tabulkově

#2 Příspěvek od Pietro » 08 črc 2020, 00:00

Každá sezona má nově u sebe nové téma - "Sezona xxxx tabulkově"

Jde vlastně o můj slib ze začátku mého působení tady, že nějakým stylem sem dodám mou kompletní sbírku tabulek, které jsou po několik let moje dítě (i se všemi chybami). Tudíž je to 100% ruční práce s pomocí MS Word.

Zejména 50. a 60. léta nebudou asi 100%. Koneckonců, co se dalo poshánět, to tam je. Všechno ale pokryté nebude a chyba se najde určitě. Modernejší ročníky by měly být 100%ní.
Každá tabulka má kalendář sezony, celkovou klasifikaci jezdců a pohár konstruktérů (od 1958). Vlajky poskytla Wikipedie (já je jen upravil na jednotnou velikost, bokorysy z známé italské stránky, dával jsem je samostatně v jejich auditku)

Užité barevné rozdělení a užité zkratky vysvětlí níže dané přílohy :)

Ne vždy bylo možné podchytit všechno - Word nebyl nafukovací nikdy a luštit písmenka lupou, na to bude dost času v důchodu. Proto nějaká rozšíření tabulek jsou až od určitého roku, kdy to šlo podchytit tak, aby se to dalo číst a nebylo to na tisíc stránek.

Díky za pochopení a snad nějak rozšíří archiv tohoto fóra. :)

PS: Každou další skončenou sezonu přidám.
v1.png
v2.png
v3.png
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Divák F1 od r. 2001 - S Katherine Legge na věčné časy a nikdy jinak! - již 18 let!

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23120
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: K tomuto fóru

#3 Příspěvek od Achard » 03 led 2021, 01:45

Přidal jsem téma "Fotografie ze závodu", kam bych chtěl vkládat fotografie podle jednotlivých závodů. V současnosti je odkaz "Fotky", kde jsou všechny závody hromadně a je to nepřehledné.

Prosím, vkládejte fotografie ze závodu pouze pod jednotlivé závody do "Fotografie ze závodu". Já postupně fotografie z odkazu "Fotky" rozdělím a vložím. Je to dost úmorná práce a bude to chvíli trvat. Pokud by se toho chtěl někdo ujmout, spravedlivě ho odměním...

Odpovědět

Zpět na „K fóru“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti