Diskuze a komentáře

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#241 Příspěvek od Achard » 25 zář 2018, 11:25

Rosťa měl před půl rokem obdržet zlatý pohár za 50 000 faktografických příspěvků. Uvědomil jsme si to až teď, takže doplňuji se zpožděním a omlouvám se. Avatar doplním odpoledne.

Letos, co jsem se koukal, bych měl udělit ještě tři "nároková nenároková ocenění":
- vítěz tipovačky
- Tomáš Vyslouzil za vyhodnocení tipovačky
- Achard za organizaci tipovačky
(teoreticky, pokud tipovačku vyhraje pskrob, nebo René, budou mít nárok na ocenění za hatrick v tipovačce)

Ještě před tím dojde k ocenění v Den fóra 13.listopadu. Prozradím že letos máme další desetileté výročí a tak dojde k ocenění víc než obvyklých dvou členů ;-)

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#242 Příspěvek od Achard » 13 lis 2018, 17:24

Jak jsem naznačil výše, letos máme další desetileté výročí - desátý ročník tipovací soutěže.
A tak jsem se na Den fóra rozhodl ocenit ty, kteří se zúčastnili všech deseti ročníků tipovačky. I se mnou je jich celkem šest a chtěl bych jim poděkovat (ale i všem ostatním, někteří to s námi táhnou devátý rok) za výdrž a věrnost.
Hodně lidí vzdychá nad kvalitou současné F1 a její předvídatelností. Je to pravda (ale po těch více jak čtyřiceti letech sledován F1 musím říct, že je to obdobné většinu roků), ale naše tipovačka je napínavá vždy do posledníh závodu. Nebo byste si tipnuli na jejího vítěze? ;-)
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#243 Příspěvek od Achard » 01 dub 2019, 11:48

Máme historickou změnu v TOP10.
V únoru 2019 se do TOP 10 vrátil René a to po 30 měsících. Je to jeho druhý návrat, poprvé absentoval v TOP 10 deset měsíců.
Tou hlavní změnou je, že v březnu (tedy k 1. dubnu) 2019 vypad z TOP 10 "Tony", který zde byl od samého začátku v lednu 2008. Byl jediný, kdo byl nepřetržitě v TOP 10 od jejího vyhlášení...

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#244 Příspěvek od Achard » 11 lis 2019, 18:48

Blíží se Den fóra a s ním pravidelné oceňování. Ocenění jsem připravil dvě a není to za přínos do faktografie, ale bude ceněna "invence", duševní přínos do fóra. ;-)

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#245 Příspěvek od Achard » 13 lis 2019, 10:45

Letos jsem ocenil nápad na doplnění tipovačky.
Vymyslet něco nového a smysluplného co by bavilo není lehké a doplňkové soutěže co vymyslel Tomáš a alfa k nim patří. Jsem jim vděčný, že tak máme tři varianty tipovačky, nevím, že by někde něco podobného bylo. Pro mě to má jen jednu nevýhodu - ani v jedné se mi nepovedlo letos uspět...

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1967
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#246 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 05 bře 2021, 11:12

ROSTISLAV NEKOLNÝ
Již delší dobu se na foru neobjevil, vynechal celý loňský ročník tipovačky a tak jsem se dal do pátrání. Podařilo se. Ale bohužel mám špatnou zprávu. Rosťa už nás bude sledovat jen shora :cry:
Tohle mi odepsal jeho (asi) bratr : "Dobrý den Rosťa je cca půl roku po smrti Bylo to náhle a rychle"
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře

#247 Příspěvek od Achard » 05 bře 2021, 11:34

To je špatná zpráva.
Vím, že byl nemocen, ale psal mi, že už na fórum přispívat nechce, že už toho vložil dost. Snažil jsem se ho kontaktovat, ale neodpověděl...
To mě moc mrzí.

Rosťa se stává čestným členem V.I.P. in memoriam.

Odpovědět

Zpět na „Síň slávy & TOP10 & V.I.P.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host