Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

Tipujte výsledky šampionátu a závodů F1
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1962
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#166 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 02 pro 2019, 11:17

Alfa - jeden ze 4 účastníků, kteří dosud nevynechali jediný závod a je celkovým vítězem z roku 2015. Do letošního roku však nikdy nevyhrál tipovačku na závody ani tipovačku na šampionát. Takže letos tuto smůlu konečně protrhl a v tipovačce na šampionát zvítězil :!: Gratuluji!
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
BostonRobMariano
1967 D.Hulme
1967 D.Hulme
Příspěvky: 155
Registrován: 14 bře 2014, 19:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#167 Příspěvek od BostonRobMariano » 02 pro 2019, 17:36

Gratulace Frydkovi a Ferrari k vítězství...

Zároveň oznamuji, že tato sezóna byla pro mě v tipovačce mou poslední. Je to z důvodu, že F1 už nesleduji, letos jsem tipoval už jen ze setrvačnosti a kdyby nechodily maily s upozorněním na tipovačku, tak kolikrát ani nevím že se daný víkend jede závod. Omlouvám se za vzniklé komplikace při skládání týmů na příští rok i to je důvod, proč to oznamuji dopředu. Díky ostatním za uplynulých pár sezón, kterých jsem se zúčastnil s vámi a přeji hodně štěstí do budoucna. ;-)
ObrázekObrázek Obrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Anita
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1683
Registrován: 10 bře 2014, 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#168 Příspěvek od Anita » 02 pro 2019, 18:09

Taky bych se chtěla připojit ke gratulacím všem výše zmíněným!

A zároveň bych chtěla poděkovat Tomáši Vysloužilovi za úžasné statistiky. Samozřejmě, že nejvíce se mi líbila ta o mně 😉 Když jsem zjistila, že jsem skončila na pátém místě potom, co jsem se většinu sezóny držela okolo třetího místa, bylo mi to trochu líto. Pak jsem se podívala na počet odečtených bodů a zjistila, kde je kámen úrazu. Nicméně vyrovnané tipy mi přinesly vítězství v RoC, takže si nestěžuju 😊 Navíc moje tipy na šampionát jsou katastrofa, protože vždycky nakonec tipnu to, jak bych chtěla, aby to dopadlo, než jak mi zkušenosti říkají, že to dopadne spíš... O to větší obdiv Alfovu tipu na šampionát.

Nejvíc mě ale mrzí to, že v týmové tipovačce jsme nejen neobhájili skvělé umístění z předchozího roku, ale díky poslednímu závodu jsme klesli ze třetího místa na šesté... Každopádně chci poděkovat Veseláčovi za další pěknou sezónu a doufám, že takhle budeme pokračovat i nadále 🙂
Obrázek Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#169 Příspěvek od Achard » 02 pro 2019, 19:18

Oceněné jsem uvedl do Síně slávy, upravil avatary a přidal hvězdičky do zápatí.
Prosím, překontrolujte si, zda se vše zobrazuje správně.

Uživatelský avatar
frydek665
2004 M.Schumacher
2004 M.Schumacher
Příspěvky: 723
Registrován: 05 srp 2009, 14:27
Bydliště: Moravská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#170 Příspěvek od frydek665 » 02 pro 2019, 20:53

Děkuji za gratulace. Letos jsem měl v tipovačce štěstí a je to příjemný pocit občas v něčem zvítězit. Navíc, díky týmovému kolegovi Showstallovi se nám podařilo zvítězit i v tipovačce týmů, takže dvojnásobná radost. Můj dík patří také Tomášovi, že mě sem dotáhl zpět. Doufám, že i v dalších letech zůstanete všichni této soutěži věrní. Přeju příjemnou zimní přestávku a v březnu při Velké ceně Austrálie zdar :-P .
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Frýdek

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1962
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#171 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 02 pro 2019, 22:38

Všem tipujícím mohu zodpovědně říci jediné - není to o náhodě... Čísla z historie mluví jasně. Ovlivňují nás vztahy, rodiny atd. Jsme tady již 11 let, a to už je pořádná porce dat. Sám jsem měl sezóny, kdy to šlo samo, ale taky ty mizerné a vždy v to byl nějaký osobní problém. Aniž si to člověk uvědomuje, tipuje blbě na základě nějakého svého psychického stavu. Historicky je jednoznačně nejlepší René i když v prvních dvou ročnících na hvezdu nevypadal :-D Ale později je i z jeho příspěvků jasné, že je prostě v pohodě. Nepamatuji si nikoho jiného, kdo by třeba upozornoval ostatní, že má někdo penli, tak ať ho nedávají na PP :-D Takže není náhoda, že zde byly roky, kdy nás drtil třeba Tony, Alfa vlastně i já. Teď má fazónu frýdek. Když jsem ho oslovoval, ať se vrátí, tak jsem si vážně nemyslel, že by mohl vyhrát. Vždyť v roce 2012, kdy tipovalo jen 12 soutěžících, z toho jen 10 pravidelně skončil až osmý. No a jak to dopadlo? Kecám tady už dlouho, ale vlastně jsem chtěl říct jen to, že vyhrát může každý. Je to jen v hlavě!
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
3. místo
3. místo
Příspěvky: 1134
Registrován: 04 čer 2018, 11:12
Bydliště: Chotěšov u Stoda
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#172 Příspěvek od Pietro » 03 pro 2019, 00:01

Juch! První desítka v tipování uhájena s odřenýma ušima. První kompletní sezona byla success.
Druhý juch! RoC nakonec cinklo stříbrně.

Díky ale všem zúčastněným. Další sezona už takový success nebude.

Ale že nikde nefiguruju v žádné statistice :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Divák F1 od r. 2001 - S Katherine Legge na věčné časy a nikdy jinak! - již 18 let!

Uživatelský avatar
Veseláč
1982 K.Rosberg
1982 K.Rosberg
Příspěvky: 367
Registrován: 25 črc 2016, 12:19
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#173 Příspěvek od Veseláč » 03 pro 2019, 00:32

Anita píše:
02 pro 2019, 18:09
Taky bych se chtěla připojit ke gratulacím všem výše zmíněným!

A zároveň bych chtěla poděkovat Tomáši Vysloužilovi za úžasné statistiky. Samozřejmě, že nejvíce se mi líbila ta o mně 😉 Když jsem zjistila, že jsem skončila na pátém místě potom, co jsem se většinu sezóny držela okolo třetího místa, bylo mi to trochu líto. Pak jsem se podívala na počet odečtených bodů a zjistila, kde je kámen úrazu. Nicméně vyrovnané tipy mi přinesly vítězství v RoC, takže si nestěžuju 😊 Navíc moje tipy na šampionát jsou katastrofa, protože vždycky nakonec tipnu to, jak bych chtěla, aby to dopadlo, než jak mi zkušenosti říkají, že to dopadne spíš... O to větší obdiv Alfovu tipu na šampionát.

Nejvíc mě ale mrzí to, že v týmové tipovačce jsme nejen neobhájili skvělé umístění z předchozího roku, ale díky poslednímu závodu jsme klesli ze třetího místa na šesté... Každopádně chci poděkovat Veseláčovi za další pěknou sezónu a doufám, že takhle budeme pokračovat i nadále 🙂
Gratulace a škoda, že jsem v sezóně moc nepodržel. Letos to bylo prokleté, akorát RoC bylo zajímavé. :-D Jestli nebudu vyhozen, tak budu i příští rok připraven v Minardi a snad i v lepší formě. 8-)
ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
René
2015 L.Hamilton
2015 L.Hamilton
Příspěvky: 928
Registrován: 16 lis 2006, 15:27
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#174 Příspěvek od René » 03 pro 2019, 07:56

Gratulácia Frýdkovi aj Anite k víťazstvu. Súhlasím s Tomášom že tipovanie nie je len náhoda aj keď niekedy to ide ako keby samo od seba. Dá sa zvoliť aj "agresívnejší" prístup keď sa dá veľa získať ale aj stratiť, je to o nejakom cite pre vec. Tak uvidíme čo prinesie ďalší rok, celkom sa naň už teším ;-)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#175 Příspěvek od showstall » 03 pro 2019, 19:08

frydek665 píše:
02 pro 2019, 20:53
Děkuji za gratulace. Letos jsem měl v tipovačce štěstí a je to příjemný pocit občas v něčem zvítězit. Navíc, díky týmovému kolegovi Showstallovi se nám podařilo zvítězit i v tipovačce týmů, takže dvojnásobná radost. Můj dík patří také Tomášovi, že mě sem dotáhl zpět. Doufám, že i v dalších letech zůstanete všichni této soutěži věrní. Přeju příjemnou zimní přestávku a v březnu při Velké ceně Austrálie zdar :-P .
Já děkuji a gratuluji tobě, za vítězství v tipovačce týmů a tvou perfektní konzistenci výsledků. Mě se dařilo na začátku, ale pak jsem byl jako Seb, nevyrovnaný :lol: . Navíc je to jak psal Tomáš o sympatii a maximální důvěře Ferrari, na což dojíždím již několik let. Musím se od toho oprostit.

Tomášovi maximální dík za to, jak to vede a mapuje i historicky.

Snad příští rok překlenu jisté potíže, které jistou dobu již řeším a budu mít čas dokončit některé své nedodělky, všem vítězům ještě jednou gratulace a pokud by jsme se již letos "nesetkali" na fóru, přeji všem krásné vánoce a všechno nejlepší do NR 2020.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#176 Příspěvek od Achard » 04 pro 2019, 18:23

A ještě moje historické tabulky...

Obrázek
Obrázek
Přílohy
Screen Shot 034.JPG
Screen Shot 033.JPG
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#177 Příspěvek od Achard » 09 pro 2019, 19:54

Uzavřel jsem ankety na Abu Dhabi a otevřel ankety Propadák sezóny a Jezdec sezóny.
Budu moc rád když se zapojíte a napíšete svůj názor.

Uživatelský avatar
herbert1
1975 N.Lauda
1975 N.Lauda
Příspěvky: 256
Registrován: 14 bře 2013, 06:41
Bydliště: Střeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#178 Příspěvek od herbert1 » 11 pro 2019, 20:59

pro kolegu Alfu:
gratuluju k výhře v tipovačce o šampionát 8-)
škoda že nám to letos v tipovačce na závody moc nešlo, sezóna byla taková nemastná neslaná, myslím že z mého pohledu asi nejhorší co jsem tu zatím tipoval (ale statistiky si nevedu :mrgreen: )
Snad nám to půjde příští rok lépe ;-)
ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12205
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze a komentáře k tipovací soutěži

#179 Příspěvek od alfa » 12 pro 2019, 09:13

herbert1 píše:
11 pro 2019, 20:59
pro kolegu Alfu:
gratuluju k výhře v tipovačce o šampionát 8-)
škoda že nám to letos v tipovačce na závody moc nešlo, sezóna byla taková nemastná neslaná, myslím že z mého pohledu asi nejhorší co jsem tu zatím tipoval (ale statistiky si nevedu :mrgreen: )
Snad nám to půjde příští rok lépe ;-)
Není k čemu gratulovat, tohle bylo Pyrrhovo vítězství, úplně na nic.
Byli jsme vyrovnaný tým, jen škoda, že těch bodů nebylo víc.
Ale už jednou jsme tipovačku týmů vyhráli, tak proč by to nemohlo vyjít znovu? :twisted:
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Tipovací soutěž - sezona 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti