Singapur

Vše o sezóně, komentáře k závodům

Oznámkujte GP Singapuru (od 1 do 5, jako ve škole)

1 - výborný závod
2
29%
2
3
43%
3
2
29%
4
0
Žádná hlasování
5 - nedalo se na to koukat
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 7

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23156
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Achard » 29 zář 2008, 10:36

MAXimální výkon: Těžko někoho jmenovat, nikdo nejel bez chyb a o vítězství nerozhodovalo jezdecké umění, ale náhoda s tankováním těsně před výjezdem SC. Nejlepší výkon tak pravděpodobně předvedl Nico Rosberg, který musel dotankovat při zavřené pit lane a tak absolvovat 10s penalizaci. Před odpykáním trestu ale zajel tak dobře, že ho penalizace prakticky nepoškodila a dojel druhý. Stejnou penalizaci musel absolvovat i R.Kubica, který to ale tak perfektně nezvládl…

MAXimální zklamání: Pokud Ferrari letos přijde o titul, bude to především fatální chybou boxu v Singapuru. Bezchybně jedoucí Massa doplatil na předčasně rozsvícené zelené světlo a urvaná tankovací hadice znamenala konec nadějím (a to ještě málem sestřelil při výjezdu Sutila). Možnost ubrat konkurenci body nezvládl ani Raikkonen, který (a ne letos poprvé) očesal kola o barieru…

hepyno
1960 J.Brabham
1960 J.Brabham
Příspěvky: 91
Registrován: 07 pro 2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od hepyno » 29 zář 2008, 21:48

fefee píše:A jo, maš pravdu, normalne mi to neprišlo na rozum...
Ešte by ma zaujímalo, kto pred tým ťahal hada za sebou... :) kto mal premiéru :twisted:
Bol to práve Albers. Keďže Spyker mal boxy na konci, zastavil až pri trati.

kik
1958 M.Hawthorn
1958 M.Hawthorn
Příspěvky: 75
Registrován: 12 bře 2007, 14:46
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od kik » 30 zář 2008, 20:19

Vlcacka píše:Alonso je noční můra, zdá se. :-) Tentokrát jak co se týče doby závodu, tak i pro ostatní závodníky. :lol: Jinak okruh zajímavý, závod taky. A ferrari? To už není bordel. To už je vykřičený dům o pěti patrech. :-( Nefandím jim, ale takhle může být souboj o titul trapně přímočarou záležitostí. :-(
To jsem tady už vážně jediná kdo fandí Hamiltonovi? :roll:
Jojo, jak uz tady nekolikrat zaznelo, tak jsi asi opravdu posledni Hamiltonuv fanousek na tomhle serveru. To uz je holt zivot:))))))
Ja sice videl ze zavodu circa tak prvnich 15-20 minut, ale musim rict, ze ta trat me nijak nezaujala. Nebyt Nelosnova dramatickeho vstupu do zavodu, tak bychom asi videli obvykle krouzeni, takhle se to hodne zamotalo a celkem po pravu na tom nejvic videlal Alonso. Musim objektivne priznat, ze ac jsem ho nemel rad, tak letos jsem mu to pral. Tohle vitezstvi si jednoznacne zaslouzil. O rudych konicich nema cenu mluvit, neco mi to pripomina stav v teto staji zacatkem 70. let, kdy casto prava ruka nevedela co dela leva. Snad se pochlapi a ukazou co dovedou.
Massa by si letos titul celkem zaslouzil. Podle me vic nez Hamilton, ktery dost tezi z toho, ze je u McLarenu jednickou (i kdyz to tym nepriznal).

Vlcacka
1964 J.Surtees
1964 J.Surtees
Příspěvky: 130
Registrován: 29 pro 2007, 19:05
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Vlcacka » 03 říj 2008, 09:09

kik píše: Jojo, jak uz tady nekolikrat zaznelo, tak jsi asi opravdu posledni Hamiltonuv fanousek na tomhle serveru. To uz je holt zivot:))))))
A víš co? To neva. Co jsem si vybrala, za tím budu stát. :-) Třeba kluk zmoudří. :-D

Gerry
1966 J.Brabham
1966 J.Brabham
Příspěvky: 150
Registrován: 06 úno 2008, 16:27
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Gerry » 03 říj 2008, 13:22

Vlcacka píše:
kik píše: Jojo, jak uz tady nekolikrat zaznelo, tak jsi asi opravdu posledni Hamiltonuv fanousek na tomhle serveru. To uz je holt zivot:))))))
A víš co? To neva. Co jsem si vybrala, za tím budu stát. :-) Třeba kluk zmoudří. :-D
Obávám se, že by musel nejprve hodně z výšky dopadnout na papulu. V současnosti, kdy se před ním jen zametá cestička, nemá šanci.

Vlcacka
1964 J.Surtees
1964 J.Surtees
Příspěvky: 130
Registrován: 29 pro 2007, 19:05
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Vlcacka » 11 říj 2008, 12:24

Gerry píše: Obávám se, že by musel nejprve hodně z výšky dopadnout na papulu. V současnosti, kdy se před ním jen zametá cestička, nemá šanci.
Ale to stoprocentně nebude trvat věčně. :-)

Gerry
1966 J.Brabham
1966 J.Brabham
Příspěvky: 150
Registrován: 06 úno 2008, 16:27
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Gerry » 11 říj 2008, 22:37

Inu...zatím to na to nevypadá. Viz reakce Hamiltona a jeho velkého guru Dennise na kritiku ze strany Kubicy (mluvil za více pilotů). Udělali z něj arogantně blbce, kteý neví co mluví a bylo to. :evil:

Zamčeno

Zpět na „Sezóna 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host