KDO JSME KDO

aneb bavíme se o všem možném

Moderátor: V.I.P.

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#16 Příspěvek od Angelo Vanelli » 18 črc 2013, 17:25

Achard píše:Vítám tě mezi námi. Formule 1 je úžasná a čím víc jí poznáváš, tím víc otázek vyvstává. Protože neexistuje oficiální statistika, často se neshodneme ani v základních údajích. Ani v dnešní ultratechnické době není snadné dopátrat se některých údajů, když si pročteš pořádně fórum, uvidíš, o čem mluvím. A asi tě zklamu - nikdy nebudeš vědět o F1 všechno. Já se o to marně snažím téměř 40 let... ;-)
Budu moc rád, když se zapojíš a budeš přispívat do faktografie. Je to nejlepší cesta, jak se o F1 dozvědět co nejvíce...
Děkuji za přivítání. Moc rád se zapojím k diskuzím zde na fóru, ale mám dojem, že už zde není kam se zapojit, vše o formuli 1 už zde je a já nevím, čím bych mohl ještě přispět. Každopádně se mi fórum líbí a budu rád, když zde naleznu svoje místo. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#17 Příspěvek od Achard » 18 črc 2013, 19:44

Tady je práce jak na kostele :twisted:

Pokud máš rád společenské rubriky, můžeš se pustit do partnerek jezdců - viewtopic.php?f=148&t=4046

Pokud rád hledáš na internetu, nebo máš archiv F1, můžeš Tomášovi najít tu zpropadenou Matru MS120B - viewtopic.php?f=12&t=4055

Můžeš si vybrat nějakou osobnost (konstruktéra, šéfa týmu) a napsat o něm - viewforum.php?f=5

Najít fotky ze stupňů vítězů - viewforum.php?f=137

Doplnit fotky a zajímavosti k jednotlivým jezdcům - viewforum.php?f=154

Je velice málo info u jednotlivých vozů týmů - viewforum.php?f=155

Ne všechny statistiky jsou aktuální, je třeba je projít a doplnit - viewforum.php?f=93

jó a nezapomeň se zapojit do tipovačky - viewforum.php?f=276

a na podzim bude vědomostní test.

I kdybys tu byl osm hodin denně každý den, pár let je co dělat.

Počty příspěvků se ti projeví u avataru (nezapomeň si nějaký udělat, pokud nevíš co a jak, ta mi napiš) a budeš postupovat v šampionátu přispěvatelů výš a výš až k titulu několikanásobného mistra světa. Ti nejlepší to dokázali za dva měsíce. A pro zvláštní skutky tu máme zvláštní ocenění - viewforum.php?f=125

Je jen na tobě, jestli chceš něco užitečného dělat a něco se přitom o F1 dozvědět...

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#18 Příspěvek od Angelo Vanelli » 18 črc 2013, 23:23

Achard píše:Tady je práce jak na kostele :twisted:

Pokud máš rád společenské rubriky, můžeš se pustit do partnerek jezdců - viewtopic.php?f=148&t=4046

Pokud rád hledáš na internetu, nebo máš archiv F1, můžeš Tomášovi najít tu zpropadenou Matru MS120B - viewtopic.php?f=12&t=4055

Můžeš si vybrat nějakou osobnost (konstruktéra, šéfa týmu) a napsat o něm - viewforum.php?f=5

Najít fotky ze stupňů vítězů - viewforum.php?f=137

Doplnit fotky a zajímavosti k jednotlivým jezdcům - viewforum.php?f=154

Je velice málo info u jednotlivých vozů týmů - viewforum.php?f=155

Ne všechny statistiky jsou aktuální, je třeba je projít a doplnit - viewforum.php?f=93

jó a nezapomeň se zapojit do tipovačky - viewforum.php?f=276

a na podzim bude vědomostní test.

I kdybys tu byl osm hodin denně každý den, pár let je co dělat.

Počty příspěvků se ti projeví u avataru (nezapomeň si nějaký udělat, pokud nevíš co a jak, ta mi napiš) a budeš postupovat v šampionátu přispěvatelů výš a výš až k titulu několikanásobného mistra světa. Ti nejlepší to dokázali za dva měsíce. A pro zvláštní skutky tu máme zvláštní ocenění - viewforum.php?f=125

Je jen na tobě, jestli chceš něco užitečného dělat a něco se přitom o F1 dozvědět...
Nechci zde spamovat, ale musím zareagovat. Některé věci, co zde uvádíš, co kde ještě doplnit, jsou zajímavé. Ale u spousty z nich mám dojem, že už asi víc informací nejde najít. Ale asi se nejspíš pletu. Tedy, pokusím se být tu něčím přínosný. Jinak té tipovací soutěže se rád zůčastním. I nějaký ten vědomostní test si rád udělám. A rád zde budu postupovat v těch titulech a ocenění. A co se týče avataru, tak fotografii si sem dám. Kdyby nebyla vhodná, tak řekněte. A ještě jednou se omlouvám, že tak spamuji. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#19 Příspěvek od Achard » 19 črc 2013, 00:38

Tohle není spam, tohle je diskuze. Kdybych měl nějaké námitky, věř, že bych se ozval.

Formule 1 je úžasná a je to koníček na celý život. Když si myslíš, že už jsi viděl všechny fotky nějakého vozu, nebo nějaké osobnosti vždycky se najde další. I když přečteš hromadu knih, vždycky se najde další údaj, který jsi nevěděl. Dáváme dohromady statistiky, které jinde uceleně nenajdeš (T-cary, taxikáři, penalizace atd.). Chceme tu mít co nejvíce fotek, které pak slouží nejen fandům F1, ale třeba i modelářům. Projdi si to tady a kdyby tě napadlo něco co tu není a chtěl bys to udělat, budu jen rád. A určitě tu není všechno. Už jsem si myslel, že vše zajímavé je pokryto a přišel nový člen a nastínil téma F1 a filatelie či numismatika, nebo dvousedadlové formule. Mě by to nenapadlo a přitom jsou to zajímavá témata. Potřebujeme tady nové myšlenky a nové ruce k dílu.

Uživatelský avatar
Angelo Vanelli
1970 J.Rindt
1970 J.Rindt
Příspěvky: 196
Registrován: 15 črc 2013, 01:11
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#20 Příspěvek od Angelo Vanelli » 19 črc 2013, 01:37

Achard píše:Tohle není spam, tohle je diskuze. Kdybych měl nějaké námitky, věř, že bych se ozval.

Formule 1 je úžasná a je to koníček na celý život. Když si myslíš, že už jsi viděl všechny fotky nějakého vozu, nebo nějaké osobnosti vždycky se najde další. I když přečteš hromadu knih, vždycky se najde další údaj, který jsi nevěděl. Dáváme dohromady statistiky, které jinde uceleně nenajdeš (T-cary, taxikáři, penalizace atd.). Chceme tu mít co nejvíce fotek, které pak slouží nejen fandům F1, ale třeba i modelářům. Projdi si to tady a kdyby tě napadlo něco co tu není a chtěl bys to udělat, budu jen rád. A určitě tu není všechno. Už jsem si myslel, že vše zajímavé je pokryto a přišel nový člen a nastínil téma F1 a filatelie či numismatika, nebo dvousedadlové formule. Mě by to nenapadlo a přitom jsou to zajímavá témata. Potřebujeme tady nové myšlenky a nové ruce k dílu.
Tak k některým věcem bych měl, co napsat. Třeba u týmů jsou většinou jen statistiky a fotografie, ale rozsáhlejší informace tam moc nebývají. Jen nevím, jestli to zase není zbytečné. Jinak i já bych měl pár nápadů, jak to tu oživit, ale zatím si netroufám být tak smělý. A jinak, formule 1 je pravdu úžasná záležitost. Jsem rád, že jsem této zábavě propadl. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#21 Příspěvek od Achard » 19 črc 2013, 02:48

Mít všechny informace na jednom místě není zbytečné... Napiš mi své nápady do SZ a můžeme to zkonzultovat...

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#22 Příspěvek od showstall » 19 črc 2013, 18:11

Angelo Vanelli píše:
Achard píše:Tohle není spam, tohle je diskuze. Kdybych měl nějaké námitky, věř, že bych se ozval.

Formule 1 je úžasná a je to koníček na celý život. Když si myslíš, že už jsi viděl všechny fotky nějakého vozu, nebo nějaké osobnosti vždycky se najde další. I když přečteš hromadu knih, vždycky se najde další údaj, který jsi nevěděl. Dáváme dohromady statistiky, které jinde uceleně nenajdeš (T-cary, taxikáři, penalizace atd.). Chceme tu mít co nejvíce fotek, které pak slouží nejen fandům F1, ale třeba i modelářům. Projdi si to tady a kdyby tě napadlo něco co tu není a chtěl bys to udělat, budu jen rád. A určitě tu není všechno. Už jsem si myslel, že vše zajímavé je pokryto a přišel nový člen a nastínil téma F1 a filatelie či numismatika, nebo dvousedadlové formule. Mě by to nenapadlo a přitom jsou to zajímavá témata. Potřebujeme tady nové myšlenky a nové ruce k dílu.
Tak k některým věcem bych měl, co napsat. Třeba u týmů jsou většinou jen statistiky a fotografie, ale rozsáhlejší informace tam moc nebývají. Jen nevím, jestli to zase není zbytečné. Jinak i já bych měl pár nápadů, jak to tu oživit, ale zatím si netroufám být tak smělý. A jinak, formule 1 je pravdu úžasná záležitost. Jsem rád, že jsem této zábavě propadl. :-)
Souhlasím s Achardem, vždy chci o voze, závodě, osobnosti atd... vědět co nejvíc a každá informace na jednom místě (fóru) je to nejideálnější. Prostě maximum informací je to co hledám, proč sem přispívám a to mě baví :-).
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
3. místo
3. místo
Příspěvky: 1130
Registrován: 04 čer 2018, 11:12
Bydliště: Chotěšov u Stoda
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#23 Příspěvek od Pietro » 04 čer 2018, 17:44

Ahoj, všem zde...

nevím, jak se dobře uvést, tak zkusím tady.

Jméno jest známé - nick je jeho italskou verzí. Narozen léta Páně 1990, na podzim. Takže se svými 27 lety zde budu nejspíše jeden z nejmladších. Mojí domovinou je malá vesnice Chotěšov u Stoda. Je v Plzeňském kraji, takže Západočech. 2500 lidí circa.

Formule se mi staly osudnými v roce 2001, kdy se začaly sledovat v televizi, tehdy na Primě. Úplně první GP ale byla nejspíše ale Malajsie 2000, protože si pamatuju nabouraného Herberta... O 17 let poté se nic nezměnilo - F1 se mě drží, jako asi většina jsem také sbíral články a výsledky, aby nakonec vznikl v elektronické podobě velko projekt, kdy je každý ročník vyveden jako velká tabulka ve Wordu s bočními vyobrazeními vozů a vlajkami u jezdců a GP (ukázka níže) - sběr historie byl však strastiplný, leč zadařilo se. Určité týmy najít byla oříšek, ale časem se i tyhle týmy dokázaly najít. V současnosti probíhá grafická obměna, kdy starší bokorysy nahrazují nové detailnější. :-D Na přání vypíšu během chvíle tabulku podle libosti. Samozřejmě leccos zůstalo už v paměti a tak barevná schémata posledních minimálně 20 let, loga a kdo kde za koho jel sypu po paměti.

Oblíbenost? Bylo hodně jezdců a týmů. Týmy se drží u mě jen díky jezdci - přesune-li se jezdec, mění se tým. Například u R. Schumachera jsem měl rád Williams a posléze Toyotu. Jediný tým, který se nevázal na jezdce byl Virgin/Marussia Virgin/Marussia/Manor Marussia/Manor Ten mi vydržel po celou dobu působení v F1 (10-16) s výjimkou 2015, kdy nebylo jisté jeho přežití, a kdy jsem vzal zavděk Lotusem. Po krachu Manoru, jsem vybral Haas.

Jezdectvo? Byli jen dva jezdci, kteří u mě vydrželi dlouhodobě - R. Schumacher a Kvyat. Ralf skončil se svou kariérou a Kvyat, ačkoli nejezdí, přežívá dosud. Ovšem absolutní top je u mě Angličanka Katherine Legge - v roce 2005 testovala F1 Minardi. Ta je s mým motoristickým fanděním spjata již tucet let a nikdy se mi ten sen, aby jela byť jen jedinou GP nesplnil...

Samozřejmě nejen F1 živ jest člověk - kouknu i na jiné série, ale F1 hraje prim i přes ty "úpravy", které se zavedly...

----------------------------

PS: Jistě už mě někdo tady zná z jiného fóra (nick pietro16). Je to možný. A pokud jsme se někdy střetli a nepohodli se na tom daném místě, tímto chci zakopat případné válečné sekery a začít znovu. ;-)

PPS: Jak to pozoruju, pokud jsem dříve byl považován za experta a já nevím za co, tak když to tu vidím, asi tu budu spíše za troubu - nějak nevím, co bych vám nového napsal - vše co vím a znám už tu máte... Doufám, že se něco najde.
2017.png
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Divák F1 od r. 2001 - S Katherine Legge na věčné časy a nikdy jinak! - již 18 let!

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1958
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#24 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 04 čer 2018, 23:16

Tebe jsem už někde určitě viděl, nick si pamatuji! Tabulky máš podobné jako já :) Já jsem ročník 75, a taky jsem si dlouho pamatoval kdo kdy kde atd. Ale mám pro tebe špatnou zprávu - trvá to přibližně do třicítky a pak to začne splyvat. Ale ty staré věci už v palici naštěstí zůstaly a mlží se jen to nové... Já jsem vyrůstal ještě v době bez internetu a jsem hrdý na to, že se mi ještě před příchodem tohoto média do Čech podařilo jen z českých zdrojů zkompletovat výsledky všech závodů F1. Trvalo mi to zhruba 10 let, ale byla to úžasná doba, kdy jsem narazil na nějaký článek o jezdci, který toho moc nedokázal, ale z něj jsem treba vycucal tři nějaká umístění v některém závodě. To byla euforie!
Jinak doufám, že se zucastnis tipovačky!!!
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
3. místo
3. místo
Příspěvky: 1130
Registrován: 04 čer 2018, 11:12
Bydliště: Chotěšov u Stoda
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#25 Příspěvek od Pietro » 04 čer 2018, 23:32

Tomas Vyslouzil píše:
04 čer 2018, 23:16
Tebe jsem už někde určitě viděl, nick si pamatuji! Tabulky máš podobné jako já :) Já jsem ročník 75, a taky jsem si dlouho pamatoval kdo kdy kde atd. Ale mám pro tebe špatnou zprávu - trvá to přibližně do třicítky a pak to začne splyvat. Ale ty staré věci už v palici naštěstí zůstaly a mlží se jen to nové... Já jsem vyrůstal ještě v době bez internetu a jsem hrdý na to, že se mi ještě před příchodem tohoto média do Čech podařilo jen z českých zdrojů zkompletovat výsledky všech závodů F1. Trvalo mi to zhruba 10 let, ale byla to úžasná doba, kdy jsem narazil na nějaký článek o jezdci, který toho moc nedokázal, ale z něj jsem treba vycucal tři nějaká umístění v některém závodě. To byla euforie!
Jinak doufám, že se zucastnis tipovačky!!!
Jak říkám je možný, že jsme už viděli. Dosavadní působiště už začalo lézt krkem i mě, jako když napíšeš 400 postů solidních a jeden, kde zalžeš, leč neúmyslně a div by tě za něj neupálili na hranici ... na to se můžu víš co.
Já to všechno co mám začal shánět samozřejmě čerstvě od televize, leč grafika bývala rychlejší nežli tužka a ruka. Výlet dál do historie už jsem musel zafinancovat - to jsem totiž ještě neměl internet a tak se to dalo shánět po netu díky ne úplně levné internetové kavárně - něco jsem posbíral u kamarádů. Samozřejmě za ty léta, co to upravuju, už bylo položeno mnoho obětí z řad originálních materiálů, které už snad nikdy znovu nezískám. :-(

Tipovačky klidně, jen se tu musím kapku zorientovat. Sbírám již 13 let. Ještě by to chtělo nějakou holku praštit klackem po hlavě jak v pravěku (jinak žádnou totiž neulovím), abych pak měl komu to na starý kolena dát, aby pokračoval.

Na druhou stranu, ačkoli to sežralo spoustu času - mám dojem, že to byla zbytečná práce - když existují stránky (např. statsf1.com), kde je všechno tak jako tak.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Divák F1 od r. 2001 - S Katherine Legge na věčné časy a nikdy jinak! - již 18 let!

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#26 Příspěvek od Achard » 04 čer 2018, 23:50

Pietro píše:
04 čer 2018, 23:32
Na druhou stranu, ačkoli to sežralo spoustu času - mám dojem, že to byla zbytečná práce - když existují stránky (např. statsf1.com), kde je všechno tak jako tak.
Není to zbytečná práce. Já mám doma plnou knihovnu knížek a informací o F1 a když něco nemůžu najít na internetu, prolistuju časopis Motor... Co máš v hlavě a v knihovně, to ti výpadek internetu nevezme...

Jinak jsem na tom stejně jako Tomáš, pro mě je zajímavá historie (nedám dopustit na 70. léta) a jsem schopen vyjmenovat vítěze závodů do 90. let, pak už je to horší. Největší bordel dělá Prost se Sennou, kteří se střídali ve vyhrávání a kdo si to má pamatovat ;-)
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1958
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#27 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 04 čer 2018, 23:56

Pietro píše:
04 čer 2018, 23:32
Tomas Vyslouzil píše:
04 čer 2018, 23:16
Tebe jsem už někde určitě viděl, nick si pamatuji! Tabulky máš podobné jako já :) Já jsem ročník 75, a taky jsem si dlouho pamatoval kdo kdy kde atd. Ale mám pro tebe špatnou zprávu - trvá to přibližně do třicítky a pak to začne splyvat. Ale ty staré věci už v palici naštěstí zůstaly a mlží se jen to nové... Já jsem vyrůstal ještě v době bez internetu a jsem hrdý na to, že se mi ještě před příchodem tohoto média do Čech podařilo jen z českých zdrojů zkompletovat výsledky všech závodů F1. Trvalo mi to zhruba 10 let, ale byla to úžasná doba, kdy jsem narazil na nějaký článek o jezdci, který toho moc nedokázal, ale z něj jsem treba vycucal tři nějaká umístění v některém závodě. To byla euforie!
Jinak doufám, že se zucastnis tipovačky!!!
Jak říkám je možný, že jsme už viděli. Dosavadní působiště už začalo lézt krkem i mě, jako když napíšeš 400 postů solidních a jeden, kde zalžeš, leč neúmyslně a div by tě za něj neupálili na hranici ... na to se můžu víš co.
Já to všechno co mám začal shánět samozřejmě čerstvě od televize, leč grafika bývala rychlejší nežli tužka a ruka. Výlet dál do historie už jsem musel zafinancovat - to jsem totiž ještě neměl internet a tak se to dalo shánět po netu díky ne úplně levné internetové kavárně - něco jsem posbíral u kamarádů. Samozřejmě za ty léta, co to upravuju, už bylo položeno mnoho obětí z řad originálních materiálů, které už snad nikdy znovu nezískám. :-(

Tipovačky klidně, jen se tu musím kapku zorientovat. Sbírám již 13 let. Ještě by to chtělo nějakou holku praštit klackem po hlavě jak v pravěku (jinak žádnou totiž neulovím), abych pak měl komu to na starý kolena dát, aby pokračoval.

Na druhou stranu, ačkoli to sežralo spoustu času - mám dojem, že to byla zbytečná práce - když existují stránky (např. statsf1.com), kde je všechno tak jako tak.
Nevěš hlavu, moje první dítě bude mít teprve 2 roky :-D A už vůbec si nemysli, že na statsf1 je vše správně! Z této chyméry se zde vyléčilo už několik lidí! Forix je přesnější, i když i v něm jsou občas mouchy.
Tipovačka, to je tady taková stálice a letos už máme její 10 ročník. Statisticky ji zpracovávám já osobně, víceméně ručně ;-) Koukni na ni, tipy se posílají do páteční půlnoci.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
3. místo
3. místo
Příspěvky: 1130
Registrován: 04 čer 2018, 11:12
Bydliště: Chotěšov u Stoda
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#28 Příspěvek od Pietro » 05 čer 2018, 00:09

Achard píše:
04 čer 2018, 23:50
Není to zbytečná práce. Já mám doma plnou knihovnu knížek a informací o F1 a když něco nemůžu najít na internetu, prolistuju časopis Motor... Co máš v hlavě a v knihovně, to ti výpadek internetu nevezme...

Jinak jsem na tom stejně jako Tomáš, pro mě je zajímavá historie (nedám dopustit na 70. léta) a jsem schopen vyjmenovat vítěze závodů do 90. let, pak už je to horší. Největší bordel dělá Prost se Sennou, kteří se střídali ve vyhrávání a kdo si to má pamatovat ;-)
Knihovnička je také rozrostlá. - ročenky od Dufka komplet (2001/02 až 2011/12), ta kulatá co vypadá jako kolo atd...
Kdysi jsem zvládal vyjmenovat mistry světa, ale nějaký ročníky už mě vypadaly, hlavně ty první. Ale jak jsem psal - barvičky, čísla, vlaječky, a podobný drobnosti, jezdci IV. jakosti (Baumgartner, Marques aj.), jezdci V. jakosti (Ide, Rosseťák) - prostě exoti, to je mý gusto.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Divák F1 od r. 2001 - S Katherine Legge na věčné časy a nikdy jinak! - již 18 let!

Uživatelský avatar
Sebastián
1953 A.Ascari
1953 A.Ascari
Příspěvky: 24
Registrován: 30 led 2021, 14:24
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#29 Příspěvek od Sebastián » 17 bře 2021, 11:20

Ahoj, jelikož jsem tu nový, a nikdo mě tady skoro vůbec nezná, tak se Vám pokusím nějak ve zkratce představit. ;-)

Jsem patnáctiletý student z Jihočeského kraje, jehož snem je stát se v budoucnosti architektem. :-) F1 sleduji od roku 2014, přesněji od VC Číny, kdy jsme se starším bráchou přepínali programy na televizi, než jsme nenarazili na již zmiňovaný závod v Číně. Vysílali to na Nově tuším, ale to odbočuji.. ;-) Postupně jsem se začal o formule zajímat čím dál tím víc...
Odmalička mám rád Mexiko (jak jídlo, tak ale i přírodu a sport...), takže jsem tehdy začal fandit Checovi, kterému držím palce dodnes. ;-) Rodiče nás vzali v roce 2016 do Rakouska, kde jsme si to s bráchou moc užili. :-) Tam taky - docela náhodou - vzniklo moje další fandovství... Ještě před samotným závodem F1 se po trati proháněly vozy GP3, a kousek ode mě se vyboural Giuliano Alesi, tak jsem mu - byť už ani nevím proč - začal fandit. :-D V souvislosti s ním jsem si také nastudoval plno informací o jeho otci Jeanovi. ;-) Jen pro info,... letos bude Giu startovat v japonské Super Formula Lights.
Kromě F1 se také zajímám hlavně o fotbal a florbal, který jsem ještě donedávna aktivně hrál.
Mám rád starší závodní počítačové hry, za zmínku stojí například F1 Challenge 99-02 (kde jezdím mezinárodní online ligu) a nebo třeba také Richard Burns Rally. ;-)

Jsem si vědom toho, že s největší pravděpodobností jsem tu nejmladší člen. Z fóra znám jen Pietra, který mě sem i pozval. ;-)

To je asi taky vše, co mě napadá, kdybyste měli nějaký dotaz, tak se klidně ptejte. :-) Na závěr bych chtěl dodat, že se moc těším na tipovačku a doufám, že spolu budeme vycházet dobře. ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek

Fanoušek Jeana Alesiho a jeho syna Giuliana :-)

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KDO JSME KDO

#30 Příspěvek od Achard » 17 bře 2021, 11:59

Sebastiáne, díky za představení.
Už tu byli mladší, ale z aktivních, pokud vím, jsi opravdu nejmladší, i když ne o moc - Tereresi je asi jen o rok starší. Vzhledem k tomu, že nás tu loni všechny porazila, mládí určitě není žádným hendikepem. Formule 1 je koníček, lépe řečeno kůň, na celý život. Pokud skutečně chytí, tak tě do smrti nepustí...
Jsem rád, že jsi tady, je tu jen jedna podmínka - pravidelná účast v tipovačce ;-)

A mimochodem, nejsi tady jediný Jihočech, od Budějic je Jorg, a myslím, že Alfa je od Jindřichova Hradce.
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Diskuzní fórum“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 2 hosti