Poznáte je?

Přesunuté staré příspěvky z diskuzního fora
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poznáte je?

#1 Příspěvek od Achard » 20 srp 2011, 15:46

Jde o foto vozu Eifelland, rok 1972. Na fotu jsou tři podpisy - modrý je R.Stommelena, ale nejsem schopen rozluštit ty dva další. Předpokládám, že je to někdo z týmu, ale nevím kdo. Určitě to není konstruktér Luigi Colani (jeho podpis jsem našel), ale ty podpisy nepasují na nikoho z vedení - majitel Gunther Henerici, manažérí Jo Karasek a Heinz Koblitchek...
Máte někdo lepší oko nebo znalosti?
Obrázek

U podpisu A.Senny byl tento autogram. Myslel jsem, že to bude G.Berger, ale není to on...
Dokážete někdo rozluštit, kdo to je?
Obrázek
Přílohy
Senna.jpg
Rolf Stommelen.jpg

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Achard » 20 srp 2011, 15:52

Přidávám novou záhadu: tento podpis byl na programu z GP Rakouska 1978. Jsem přesvědčen, že se nejedná o žádného jezdce co tam jel (jejich podpisy jsem zkontroloval). Teoreticky by mohl mít něco společného s týmy Renault nebo Arrows, ale bez záruky. Poznáte, o koho se jedná?

Obrázek
Přílohy
podpis1.jpg

Uživatelský avatar
Elio de Maky
2011 S.Vettel
2011 S.Vettel
Příspěvky: 849
Registrován: 08 úno 2008, 18:35
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Elio de Maky » 21 srp 2011, 22:19

Achard píše:Aby se případní zájemci nemuseli prokousávat od začátku, připomenu "pomníčky":

Jde o foto vozu Eifelland, rok 1972. Na fotu jsou tři podpisy - modrý je R.Stommelena, ale nejsem schopen rozluštit ty dva další. Předpokládám, že je to někdo z týmu, ale nevím kdo. Určitě to není konstruktér Luigi Colani (jeho podpis jsem našel), ale ty podpisy nepasují na nikoho z vedení - majitel Gunther Henerici, manažérí Jo Karasek a Heinz Koblitchek...
Máte někdo lepší oko nebo znalosti?
Obrázek
Trochu matoucí obrázek. Jedná se totiž o fotografii ze září 1969. Hennerici uspořádal promoční akci, kdy závodní vůz táhnul jeden z jeho obytných přívěsů. Vůz na obrázku je F2 Brabham BT23C, který vlastnil Bernd Terbeck, za volant vozu prosadil Hennerici Stommelena. S tímto vozem později Terbec jezdil pod hlavičkou Eifelland v ME F2, Stommelen používal March. Takže podpisy na obrázku se budou určovat asi velice těžko.

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte je?

#4 Příspěvek od Achard » 09 dub 2012, 16:01

Sehnal jsem podpis amerického jezdce z 50 let Chucka Arnolda. Spolu s ním je podepsán jezdec, který nejel F1 (ani 500 mil započítávaných do MS F1).

Pravděpodobně je to Andy Miller, nebo Andy Meller.

Nevíte něco o tomto jezdci?
Přílohy
Arnold.jpg

Uživatelský avatar
GPfacts
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1521
Registrován: 26 bře 2009, 17:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte je?

#5 Příspěvek od GPfacts » 18 čer 2016, 03:09

Tady je ještě jedna fotka z Montréal ale přiznám se, že si nejsem jistý o koho jde...i když mám pocit, že to mám na jazyku.
IMG_3255.JPG
Obrázek Obrázek ObrázekObrázekObrázek

Zamčeno

Zpět na „Diskuzní fórum - archiv“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host