Formule1forum.cz

diskuzní a faktografické fórum o Formuli 1
Právě je 19 lis 2017, 09:24

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 145 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 09:04 
2. místo
2. místo

Tak a máme před sebou velké finále. Po Brazílii se lovnou zvěří stal Achard, který při všech zápočtech a odpočtech vede.
Celkové pořadí před posledním závodem (již s odečtenýma 2 nejhoršími výsledky)
1. Achard 516
2. Tony 515
3. Alfa 500
4. Tomas Vyslouzil 495
5. Nekolny Rostislav 490

Případný úspěch Renaultu v Abu Dhabí a posun mezi týmy před Torro Rosso by přinesl následující bodové zisky a ztráty
1. Tomas Vyslouzil +5
2. Tony 0
3. Alfa -3
4. Achard -5
5. Nekolny Rostislav -5

Tipovačku na jednotlivé závody vede spolehlivě a zaslouženě Tony i po odečtu nejhorších výsledků (o 12 bodů před Achardem).
Tipovačku na šampionát vede Rosťa Nekolný se stejnými body jako Achard. Úspěch Renaultu by poslal o 1 bod před ně Alfu a dokonce o 2 body vpřed ještě heberta (ten by vyhrál) a Bostona, kterým navíc pomohl i Massův úspěch na domácí půdě.

Papadopulos letos zvítězil již potřetí (tentokrát porazil Ardyxe pouze na čas), čímž je v tomto ohledu nejlepší. Navíc zcela vynechal GP Rakouska, stejně jako jeho kolega pskrob. Tato absence tým Ferrari Dino nejspíše připravila o vítězství v Poháru konstruktérů, protože zrovna v Rakousku si téměř všechny týmy připsaly 31 a více bodů. Momentálně Dino ztrácí na čelo 24 bodů. V počtu vítězství už "juniorku" Ferrari nikdo letos nedožene, protože ti si připsali už 5 výher (Brabham a Ligier Honda mají po třech). O prvenství v Poháru konstruktérů se letos poperou Lotus a McLaren, které mají před posledním závodem shodný počet bodů.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 09:26 
15 vítězství
15 vítězství

V Brazílii jsem měl za tipy fakticky stejně bodů jako Tony, jen jsem vydělal na kvaldě a nejrychlejším kole, což je velká náhoda.
Renault udělá vše proto, aby se před Toro Rosso dostal a navíc při rovnosti bodů rozhoduje tipovačka na závody, kterou má Tony lepší. Nemyslím, že to je hon na mě, pořád je to hon na Tonyho.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 12:42 
4 vítězství
4 vítězství

Já žádný hon nevidím.
Tony s Achardem mají náskok na mě 15, na Tomáše 20 bodů, to je nereálné dohnat. Takže pokud nedojde k výsledku závodu, který by překopal významně pořadí šampionátu, tak z těch dvou vyhraje ten, kdo bude mít v Abu lepší tip.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 13:21 
2. místo
2. místo

alfa píše:
Já žádný hon nevidím.
Tony s Achardem mají náskok na mě 15, na Tomáše 20 bodů, to je nereálné dohnat. Takže pokud nedojde k výsledku závodu, který by překopal významně pořadí šampionátu, tak z těch dvou vyhraje ten, kdo bude mít v Abu lepší tip.

Jenže nikdo neví, jestli to Renault dá nebo ne. Pokud ano, nejvíce ze špičky na tom vydělám já, a naopak nejvíce tratný bude Achard. Při nějakém divočejším výsledku a odvážných tipech se může na nejvyšších příčkách udát ještě mnohé. Nakonec, tobě o tom asi nemusím moc vykládat ;-) Máš své zkušenosti z posledních dvou let :lol: Jenže to jsi byl za lovnou zvěř. Letos jsi v roli lovce ty :lol:

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 18:47 
9 vítězství
9 vítězství

Pro mně sezona skončila už v Rakousku. :lol:
Nebudeme už tipovat Austrálii 2018 :roll:

PříspěvekNapsal: 13 lis 2017, 18:54 
4 vítězství
4 vítězství

showstall píše:
Nebudeme už tipovat Austrálii 2018 :roll:

Počkej, až budeme vědět, kdo pojede za Williams :twisted:

PříspěvekNapsal: 14 lis 2017, 08:04 
1995 M.Schumacher
1995 M.Schumacher

Já vám to tady před třemi týdny psal a moje "trefy do černého" v Mexiku a Brazílii to jen potvrdily ... :lol:

Poslední letošní GP إمارة أبو ظبي je těžko předvídatelná. Stejně, jako sázka na vozy s motory Renault. Takže si myslím, že to v konečném součtu bude o tom, ke komu se to štěstí nakonec více nachýlí ... :twisted:

PříspěvekNapsal: 15 lis 2017, 09:56 
2. místo
2. místo

Jako snad každý rok touto dobou opět navrhuji tipovat na poslední závod "tajně". Ani ne tak z důvodu, že by někdo opsal tip, ale spíš kvůli utajení strategie z pohledu kvalifikace, nejrychlejšího kola a buď konzervativního nebo agresivního tipu na závod 8-) Předpokládám, že Achard opět napíše, že lze tip poslat mailem. Jenže letos by to bylo poněkud kontraproduktivní (alespoň pro některé), vzhledem k tomu, že sám předseda zažívá životní sezonu ;-)

Navrhuji tedy všem, kterým jde ještě o pořadí v Tipovačce na závody nebo o umístění v Celkovém pořadí, nechť pošlou své tipy na mail osoby, kterou bychom zde měli zvolit. Když se dívám na pořadí obou soutěží, tak ve hře o umístění na bedně alespoň v některé soutěži je stále 7 tipujících - Achard, Tony, Alfa, Tomas Vyslouzil, Nekolny Rostislav, Ardyx a René. Takže tím "sběratelem" tipů by měl být někdo mimo tuto sedmičku. Napadá mě Anita enzo66 nebo Showstall, kteří navštěvují forum pravidelně a mají "bezpečnostní prověrku" prověřenou lety. Ovšem musíme je požádat, zda by se tohoto úkolu zhostili a poskytli nám svou mailovou adresu.

PříspěvekNapsal: 15 lis 2017, 10:25 
15 vítězství
15 vítězství

Zbytečně to nekomplikuj.
Jak už jsem psal, já se na tipy ostatních nekoukám a vzhledem k situaci, kdy bude záležet i na pořadí šampionátu, které se může radikálně změnit a ovlivnit tipovačku, je nějaké taktizování bezpředmětné.
Jediný, kdo by mohl taktizovat jsem já, že bych napsal stejný tip jako Tony, čímž bych si udržel ten jednobodový náskok v pořadí. Něco takového bych ale neudělal.

Já napíši (zveřejním) svůj tip (nemůžu ale garantovat, že to bude bezprostředně po skončení druhého tréninku, nevím, jak budu mít čas), ostatní potom mohou (jak píšeš) poslat tipy mailem a já je zveřejním po uzavření tipovačky.

PříspěvekNapsal: 15 lis 2017, 15:34 
1998 M.Hakkinen
1998 M.Hakkinen

Stejně jako Achard, na tipy ostatních nekoukám. Vyjímkou je, když se mi nechce čekat po závodě na výsledky tipovačky a jdu si je spočítat sám :-D

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 145 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 16 7 8 9 10

Všechny časy jsou v UTC+01:00