Ázerbájdžán

Vše o sezóně, komentáře k závodům
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#61 Příspěvek od showstall » 29 čer 2017, 07:01

Nejen Vettel je vinen. FIA postrádá kompetentní komisaře
Ti nemají dostatečné znalosti a ve většině případů jsou najímáni závod od závodu. Výroky stevardů, jimiž pak ovlivňují šampionát, proto ani nemohou být jednotné a právem se na ně snáší kritika. Odpovědná je ovšem FIA.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#62 Příspěvek od showstall » 02 črc 2017, 19:38

BYLA ODHALENA TELEMETRICKÁ DATA KOLIZE VETTEL – HAMILTON
Na internetu se objevily údaje mající obdobu telemetrických dat, které se týkají kontroverzní kolize Sebastiana Vettela a Lewise Hamiltona při uplynulé GP Ázerbájdžánu. Ačkoli se nejedná o oficiální data přímo od týmu, zdroj k údajům je pořízen z oficiální softwarové časomíry Official F1 ® App, která ale dostává data (například o rychlosti) přímo z vozů.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#63 Příspěvek od showstall » 03 črc 2017, 17:57

FIA se dnes zabývá Vettelovým prohřeškem z Baku
Začaly letní prázdniny a dovolené, ale v červenci nás čekají ještě tři závody. Pozornost formulového světa se však nyní soustředí na Paříž. FIA se zaobírá incidentem Sebastiana Vettela z Velké ceny Ázerbájdžánu.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#64 Příspěvek od showstall » 03 črc 2017, 19:45

FIA vůči Vettelovi nepodnikne další kroky
Mezinárodní automobilová federace (FIA) dnes řešila incident mezi Vettelem a Hamiltonem a prověřovala, zda má situaci dále řešit.

Vettel sa obišiel bez ďalšieho športového trestuzdroj foto: Ferrari
Medzinárodná automobilová federácia (FIA) v pondelok podvečer potvrdila, že Sebastian Vettel sa obíde bez ďalšieho športového trestu. Nebude teda diskvalifikovaný z Veľkej ceny Azerbajdžanu a nedostane ani zákaz štartu v niektorom z ďalších podujatí, ako sa uvažovalo.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#65 Příspěvek od showstall » 03 črc 2017, 19:51

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10798
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ázerbájdžán

#66 Příspěvek od showstall » 03 črc 2017, 21:16

Vettel uveřejnil omluvu za incident v Baku
Součástí dohody s FIA byl slib Sebastiana Vettela, že se za kolizi s Hamiltonem omluví také veřejně.

Vettel omluvu uveřejnil na svých internetových stránkách krátce poté, co FIA vydala své stanovisko.
Vážení fanoušci motorsportu,
pokud jde o incidenty v Baku, rád bych je vysvětlil: během kola před restartem mě Lewis překvapil a najel jsem do zadní části jeho auta. Ve zpětnému pohledu si nemyslím, že by měl špatné úmysly. V zápalu boje jsem to pak přehnal, za což se chci omluvit Lewisovi přímo, stejně jako všem lidem, kteří sledovali závod. Uvědomuji si, že jsem nedal dobrý příklad.
Neměl jsem v úmyslu vystavit Lewise nebezpečí, ale pochopil jsem, že jsem způsobil nebezpečnou situaci.
Proto bych se chtěl omluvit FIA. Souhlasím a respektuji rozhodnutí, která byla přijata na dnešním setkání v Paříži, stejně jako s trestem, který udělili stewardi v Baku.
Miluji tento sport a jsem odhodlaný ho reprezentovat způsobem, který může být příklade pro budoucí generace.
oficialní web
Dear motor-racing fans
Concerning the incidents of Baku I’d like to explain myself: During the re-start lap, I got surprised by Lewis and ran into the back of his car. With hindsight, I don't believe he had any bad intentions. In the heat of the action I then overreacted, and therefore I want to apologise to Lewis directly, as well as to all the people who were watching the race. I realize that I was not setting a good example.
I had no intention at anytime to put Lewis in danger, but I understand that I caused a dangerous situation.
Therefore, I would like to apologise to the FIA. I accept and respect the decisions that were taken at today’s meeting in Paris, as well as the penalty imposed by the Stewards in Baku.
I love this sport and I am determined to represent it in a way that can be an example for future generations.
Sebastian
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Sezóna 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host