Austrálie

Vše o sezóně, komentáře k závodům
Zpráva
Autor

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10801
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Austrálie

#47 Příspěvek od showstall » 07 dub 2017, 18:37

Red Bull je těžký, Verstappen musel odjet závod bez pití
V Číně vyšla na povrch zajímavá informace. Max Verstapen a zřejmě i jeho týmový kolega museli odjet závod bez pití.
Jezdec má na volantu tlačítko, pomoci kterého si může z láhve za svými zády do úst během závodu stříknout pití. Zejména během horkých závodů má pití už na startu pokojovou teplotu a v polovině závodu už je to velmi horký nápoj. Nejedná se tedy o žádné osvěžení.
Austrálie nebyla zrovna horkým závodem, takže jezdci Red Bullu jeli bez pití. Týmy jezdcům pití nedávají, když chtějí ušetřit pár set gramů hmotnosti. Letos je sice řízení vozů těžší, ale podle Verstappena to bylo v pohodě.
Red Bull má menší problém s hmotností. Renault se totiž nejméně do Ruska vrátil k loňské specifikaci MGU-K, která je těžší. 
„Bylo to v pořádku,“ řekl Verstappen. „Trénoval jsem před sezónou trochu více. Bylo to pro mě (z fyzického hlediska) podobné jako vloni a jak stárnu, jsem i silnější.“
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23124
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Austrálie

#48 Příspěvek od Achard » 16 dub 2017, 20:14

Achard píše:Ze statistik k Austrálii, které na fórum vložil showstall - viewtopic.php?f=230&t=6355#p85564 mě nejvíc zaujala jedna - vítěz prvních závodů sezóny F1, IndyCar, WRC i Formule E se jmenuje Sebastian, resp. Sébastien.

Tohle by mě fakt nenapadlo... ještě WEC by mohl vyhrát Sébastien Buemi s Toyotou :twisted:
Sébastien Buemi opravdu vyhrál úvodní závod šampionátu WEC v Silverstone
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Sezóna 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host