F2 a GP3 2017

Zamčeno
Zpráva
Autor


Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12207
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: F2 a GP3 2017

#93 Příspěvek od alfa » 13 lis 2017, 12:39

Norrise čeká v Abú Zabí debut ve Formuli 2

Hvězda letošního šampiona evropské F3 Landa Norrise neustále stoupá. Před několika dny ho tým McLaren F1 jmenoval svým rezervním a testovacím pilotem pro příští sezonu, přičemž se očekávalo, že zároveň bude závodit ve formuli 2. Nakonec však na debut v této juniorské sérii nebude muset čekat až do příštího roku, ale odbude si ho ještě letos při finálovém závodním víkendu v Abú Zabí.

Týmem, který mu dá ve svém voze šanci bude španělský Campos Racing. Ten počátkem listopadu ze svých služeb propoustil Ralpha Boschunga.

„Letos jsem na první pokus zvítězil v evropském šampionátu FIA formule 3. Dalším krokem bude v roce 2018 účast ve formuli 2 nebo Super formuli, přičemž mým cílem je jednoho dne jezdit ve formuli 1. Účastnit se posledních dvou závodů sezony formule 2 je bonus, který jsem nakonec zvolil. Je to poprvé, co se budu účastnit závodu, který obsahuje zastávky v boxech, takže to pro mě bude zcela nová zkušenost.“ komentuje situaci britský talent, který v pondělí oslaví osmnácté narozeniny.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Další série - archiv“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host