Diskuzní fórum Garanti fóra

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Garanti fóra

#16 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 09:30

Seznam se teprve vytvoří.
Statistiky uzavřené můžu do seznamu dát sám bez problému, otevřené budu konzultovat s autorem (kde to nebude jasný. U tebe vím, že se jim budeš věnovat nadále).

Uvažuji některé dlouhé a tím méně přehledné statistiky (tím myslím, že pokud budu chtít vyhledat konkrétní údaj, musím skákat ze stránky na stránku) rozdělit na kratší (většinou podle časových úseků). Technicky to není problém, udělám to sám.
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Garanti fóra

#17 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 17:44

Zakládám téma Garanti fóra a přesouvám tam tuto diskuzi.

Přehled garantů bude abecedně, pokud bude někdo zařazen mezi garanty (nebo jsem na něj teď zapomněl), doplním ho.
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#18 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 17:48

Nepatrně jsem pozměnil pravidla, změnil bod 9 (původně, o tom, že založím toto fórum) na:

9. Pokud garant fóra ani přes upozornění neprovede aktualizaci téma, může mu být téma odebráno. Pokud počet spravovaných témat klesne pod počet nutný k udělení ocenění, bude mu ocenění odebráno (sníženo)

a doplnil kolik témat je nutné na udělení jakého ocenění.

Pořád platí, že pravidla se mohou upravit podle vašich připomínek...

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#19 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 19:00

Témata mající garanta budou většinou uzamčená.
Neznamená to, že do nich nemá nikdo přístup. Přístup do uzavřených témat mají moderátoři, což v našem případě mohou být "Statistici" a "VIP". Kdo je moderátor je u tématu napsáno.
Je to proto, že se jedná o zkušené uživatele, kteří tak mohou opravovat případné nepřesnosti a chyby (včetně gramatických).

Všichni garanti fóra mají přístupová práva skupiny "Statistici" nebo "VIP"

Jen malé upřesnění:
"Statistici" jsou ti, kteří jsou v top10 (resp. ti, kteří mají přes 300 příspěvků) a jejich jméno je zelené.
"VIP" jsou donátoři a jejich jméno je červené (červení jsou i administrátoři).
Jak jsem napsal, garanti fóra získávají automaticky přístupová práva "Statistiků" (pokud je nemají, nebo nejsou VIP), ale jejich jméno zůstává modré. V současné době je jediný takový Ardyx.
Přílohy
obrazek171.jpg

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10801
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#20 Příspěvek od showstall » 30 bře 2014, 20:34

tohle je pecka, takto nikdo nezapomene, co se má aktualizovat :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#21 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 23:02

Vedle pojmu živé téma, což značí téma, které je aktuální a musí se dohlížet na aktualizaci zavádím i pojem otevřené téma. Znamená to téma které je od autora kompletní, ale otevřené s možností pro ostatní ho doplňovat. Jedná se především o jezdce F1, u kterých jsou údaje od Rosti doplněné (tak jak mají být, kompletně a VŠECHNY fotky v tématu jsou v přílohách), ale kdokoli má možnost přidat k jezdci nový údaj.
Mohou ale být současně živé téma i otevřené téma. Jde o jezdce, který žije a tak je potřeba sledovat jeho další osudy a zaznamenávat je...

U jezdců bych chtěl požádat o pomoc. Nejsem schopen je projít všechny, pokud narazíte na jezdce, který splňuje podmínky garanta (viz výše), prosím, napište mi ho, abych ho mohl přiřadit.

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#22 Příspěvek od Achard » 30 bře 2014, 23:08

A ještě jedna poznámka - někdo by mohl u téma buď omylem, nebo záměrně doplnit malou ikonku značící garanta, což by mělo brzo za následek chaos a za chvíli by nikdo nevěděl, co je pravda a co omyl. Platí zápis v seznamu témat u garantů ve fóru garanti fóra. Tyto zápisy mohu dělat jen já a pokud tam bude chyba je to moje bota. Pokud byste našli chybu, (případně byste téma, které jsem vám připsal nechtěli) napište mi to sem, nebo přes SZ
Díky

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#23 Příspěvek od Achard » 03 dub 2014, 22:59

V rychlosti jsme prolítnul témata, která by měla splňovat přidělení pod garanty.
Ještě musím zpracovat Jednotlivé sezony F1 a Jezdci F1 (ty ale musím sám doplnit, aby příspěvky byly kompletní)

Mimo těchto dvou fór mě nenapadají další témata k přidělení. Pokud jsem nějaké přehlédnul (což se mohlo klidně stát, neotvíral jsem každé téma), napište to sem, nebo do SZ.

Trochu na svou aktivitu asi doplatí Rosťa, protože jeho starší příspěvky nemají fotografie v přílohách (tím myslím, že nejsou poslány přes současný systém ukládání příloh. V tom původním se fotky ukládají mimo stránky a po čase zmizí, proto je toto pravidlo pro úplnost statistiky tak důležité a nemohu udělat výjimku. Někde (kde není tolik fotek) jsme je začal sám ukládat znovu, ale nejsem schopen to udělat u všech příspěvků.

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#24 Příspěvek od Achard » 04 dub 2014, 00:34

Koukl jsem se na Jednotlivé sezony F1. V sezóně 2013 jsem téma Rosti rozdělil pro přehlednost na menší. Podobně rozdělím i jeho přehled sezóny 2014. Protože to u rozběhnuté sezóny nemohu udělat, garanta k sezoně 2014 přidělím až po sezoně, potom, co všechna témata letošního roku budou uzavřená.
Tak, jak jsem zpracoval rok 2013 bych chtěl udělat všechny zbylé roky, ale jak už jsem řekl, budu z nich muset vyřadit ty, kde nejsou fotky v přílohách...

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#25 Příspěvek od Achard » 08 čer 2014, 17:20

Jsou témata, která by měla být přidělena garantovi, ale nesplňují nějaké kritérium (především nejsou všechny fotky v přílohách).
Když mám čas, tak fotky do přílohy umístím, kde to ale nezvládám, označím fórum místo čísla garanta Obrázek. Znamená to, že forum jsem překontroloval, ale nesplňuje nějakou podmínku.
Pokud nedostatek sám napravím, přidělím garanta, pokud tak učiní někdo jiný, dejte mi vědět (třeba do SZ) a já garanta připíšu.
Díky
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#26 Příspěvek od Achard » 19 říj 2014, 03:45

Zkusil jsme vymyslet nějaké věnce, jako ocenění garanta.
Zkuste vymyslet něco lepšího, já na nic dalšího asi nepříjdu...
... na stovku by to asi chtělo jiný věnec.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12207
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#27 Příspěvek od alfa » 20 říj 2014, 22:32

Možná, že je to jen můj názor, ale ty věnce jsou větší než volanty a poháry, což by měla být vyšší ocenění.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#28 Příspěvek od Achard » 21 říj 2014, 15:22

alfa píše:Možná, že je to jen můj názor, ale ty věnce jsou větší než volanty a poháry, což by měla být vyšší ocenění.

Máš pravdu. Logicky mají být poloviční, jsem poslední dobou nějaký velikášký a všechno zvětšuji.
Zkusím je zmenšit, jestli budou ještě čitelné.
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#29 Příspěvek od Achard » 21 říj 2014, 19:46

Rozhodně menší jsou lepší...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23122
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum Garanti fóra

#30 Příspěvek od Achard » 26 lis 2014, 08:49

Už máme po sezóně F1, tipovačce i vědomostním testu, takže bude čas na garanty.
Prosím garanty, aby zaktualizovali údaje u svých fór, chtěl bych do konce roku vše doplnit a zkontrolovat a od nového roku garanty oficiálně vyhlásit a ocenit.

Zamyslete se, prosím, i nad grafikou ocenění. Ty věnce 10 - 75 mi připadají dobré, ale stovka a vyšší je potřeba nějak změnit, nemůže být číslo ve vyšším ocenění menší...

Odpovědět

Zpět na „Garanti fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti