Singapur

Vše o sezóně, komentáře k závodům
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12205
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#46 Příspěvek od alfa » 26 zář 2013, 13:14

Té záložky jsem si všiml, ale stejně tomu nerozumím. Když vezmu namátkou:
Alonso - 3 přestupky
Sutil - 4
Chilton - 5
Grosjean - 6
Webber - 10

Znamená to, že některé se počítají a jiné ne, když teď dostal Webber penalizaci za tři přestupky. Já jsem nepochopil, které přestupky se do těch "oficiálních penalizačních" počítají a proč. Nevšilm jsem si, že by tam byly nějak vyznačené.
Dál by mě zajímalo, kdo má dva oficiální přestupky a tak při příštím trestu bude penalizován.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#47 Příspěvek od showstall » 26 zář 2013, 18:12

Já používám několik stránek, ze kterých čerpám penalizace pro své příspěvky. Pokud tak dva týdny vydržíš, budu s tím už asi hotov. Pokud ne, tak se koukni na tyhle dvě. Většinou se shodnou. Z toho by ti mělo vyjít, kdo kolik má přestupků a za co.
Do roku 2011 najdeš SNAD všechny penalizace tady a kvalifikační tady.

http://wildsoft.ru/gp.php?y=2013&gp=879
1951002.jpg
http://www.chicanef1.com/penalties.pl?y ... n%20GP&r=1
1951001.jpg
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12205
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#48 Příspěvek od alfa » 26 zář 2013, 19:04

Děláš úžasnou práci, když ty penalizace zpracováváš.
Těch penalizací je poměrně hodně a já se v nich nevyznám. Za některé hrozí potrestání propadem míst na startu a za jiné ne. I když jsem se je snažil nějak roztřídit, stejně jsem nepřišel na princip.
Ono to po zavedení bodovacího systému stejně bude všechno jinak.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#49 Příspěvek od showstall » 26 zář 2013, 19:52

alfa píše:Děláš úžasnou práci, když ty penalizace zpracováváš.
Těch penalizací je poměrně hodně a já se v nich nevyznám. Za některé hrozí potrestání propadem míst na startu a za jiné ne. I když jsem se je snažil nějak roztřídit, stejně jsem nepřišel na princip.
Ono to po zavedení bodovacího systému stejně bude všechno jinak.
toto téma asi nepatří do Singapuru, ale Archard to přenese do DNS a DSQ (diskuzní forum) :-)

další máš na http://www.f1fanatic.co.uk/statistics/2 ... tatistics/ v záložce "odstoupení, penalizace" je máš sečteny a popsány
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12205
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#50 Příspěvek od alfa » 27 zář 2013, 00:15

Ty statistiky jsou perfektní, a asi mám někde chybu v logice, a je to moje blbost, ale mě to stejně nejde do hlavy.

Moje logika:
1. Webber byl potrestán poklesem o 10 míst na startu, protože byl potřetí napomenutý.
2. Nikdo nebyl letos ještě takto potrestán, což znamená, že nikdo nemá 3 takové napomenutí, ale maximálně 2.
3. Na žádné statistice, na kterou tu byl odkaz jsem nenašel (asi moje blbost) u Webbera 3 napomenutí, za které byl penalizován a u ostatních (logicky) ve stejné kolonce maximálně 2. Pokud mi ukážeš na některé statistice ty 3 napomenutí Webbera, bude mi to stačit.

Moje otázka, která mi nedá spát:
Kolik má který jezdec letos napomenutí, za které pak bude následovat penalizace poklesem na startu? Kteří jezdci mají již 2 napomenutí, takže po třetím bude následovat trest, jaký dostal Webber?
Jsem asi blbec, ale já to z těch statistik nevyčtu.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#51 Příspěvek od showstall » 27 zář 2013, 08:50

Takže, na předchozí stránce (2) jsem vložil odkaz "posunutí o 10 míst na startu pro Webbera do Koreje", kde se píše:
Protože se u Webbera jedná letos již o třetí napomenutí, automaticky se mění v trest v podobě odsun o 10 míst v následujícím závodu, tedy ve Velké ceně Koreje za dva týdny. Australan byl napomínán za kolizi s Rosbergem v Bahrajnu a nedostatečné zpomalení při žlutých vlajkách v Kanadě.

Podle komisařů porušil článek 30.9 (b) sportovních pravidel, protože "mezi zahájením nájezdu na rošt a doby, kdy vůz vjede do parc ferme, vstoupil do dráhy bez povolení maršálů."
a hned další odkaz "Webber penalizován", kde se píše:
Australan za nebezpečné počínání po svém odstoupení obdržel třetí napomenutí, a v Koreji tak bude na roštu odsunut o deset míst.

Mark Webber byl tuto sezonu napomenut už v Bahrajnu za incident s Nicem Rosbergem a v Kanadě, kde nerespektoval vyvěšené žluté vlajky. Dnes v Singapuru se provinil potřetí, a trestu už neunikne. V Koreji si ke své kvalifikační pozici bude muset přičíst deset míst.
Webber už byl odsunut na startovním roštu v BAH za kolizi s Vergnem v CHIN.

Ostatní přiložím až tam dojdu, nechce se mi dělat dvojí práce a pak dopisovat příspěvky na přeskáčku. Jsem v posledním závodě roku 2011 a pak už toho nebude tolik. Pokud někdo má k tou víc, muže se připojit. :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12205
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#52 Příspěvek od alfa » 27 zář 2013, 10:19

Už jsem to našel

Já jsem nikde takový seznam penalizací nenašel a z těch statistik jsem to nedokázal vyčíst.
Díky moc
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#53 Příspěvek od showstall » 27 zář 2013, 16:04

alfa píše:Už jsem to našel

Já jsem nikde takový seznam penalizací nenašel a z těch statistik jsem to nedokázal vyčíst.
Díky moc
no vidíš, konečně jsi se dočkal :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#54 Příspěvek od showstall » 27 zář 2013, 16:46

penalizace

- Sebastian Vettel (Red Bull) Speeding in the pitlane during FP1, 61.7 km/h, competitor (Infiniti Red Bull Racing) fined €200
- Giedo van der Garde (Caterham) Speeding in the pitlane during FP2, 69.1 km/h, competitor (Caterham F1 Team) fined €1,000
- Esteban Gutierrez (Sauber) Speeding in the pitlane during FP2, 74.1 km/h, competitor (Sauber F1 Team) fined €1,000
- Mark Webber (Red Bull) The driver of car 2 went onto the track without the permission of Marshals. Reprimand
- Fernando Alonso (Ferrari) The driver of car 3 stopped on the track before returning to parc ferme to pick up another driver. Reprimand
- Romain Grosjean (Lotus) A member of team personnel did not wear head protection during a pit stop. Competitor (Lotus F1 Team) received a reprimand
- Mark Webber (Red Bull) Driver accrued 3 reprimands during season, 10-place grid drop at the next event

zdroj
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#55 Příspěvek od showstall » 29 zář 2013, 17:23

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23113
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#56 Příspěvek od Achard » 29 zář 2013, 17:35

V roce 1982 měl Rosberg převrtaný motor, v roce 1994 Schumacher používal zakázaný softwate, v roce 2005 Alonso nepovolené tlumiče, proč by nemohl Vettel v roce 2013 používat zakázanou trakci? :twisted:


Obdivuji Minardiho, dokázal během jednoho dne odhalit to, co nedokázalo 10 konkurenčních týmu a horda komisařů FIA během celého roku...

Uživatelský avatar
showstall
10 vítězství
10 vítězství
Příspěvky: 10799
Registrován: 26 srp 2010, 20:34
Bydliště: Jiříkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Singapur

#57 Příspěvek od showstall » 29 zář 2013, 20:37

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Sezóna 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host