Dotazy a podněty

Třetí vědomostní test
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#31 Příspěvek od Achard » 20 lis 2012, 10:37

Jsem rád, že se test líbil a že jsme našli formát vyhovující většině.
Předpokládám, že bychom mohli začít opět příští rok na podzim (za předpokladu, že bude mít zájem víc než tři lidi)
Algi dojel na podpis, a přiznám se že i mě ta otázka připadala nepřiměřeně těžká. Alespoň ale vím, že je příště můžu dávat taky, doposavad jsem se podpisům manažérů bránil ;-)
Alfa taky neurčil podpis a navíc neidentifikoval Petera Walkera, Harryho Schella a Chrise Lawrence.


Musím smeknout před Tomášem a Algim, jejich znalosti jsou úžasné. Při hledání otázek narazím na hodně věcí, co jsme nevěděl a složitě dohledával a pak je dal jako otázku a oni jsou schopni odpovědět. A ten podpis bych taky neurčil...

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1958
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#32 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 20 lis 2012, 13:34

Achard píše:Algi dojel na podpis, a přiznám se že i mě ta otázka připadala nepřiměřeně těžká. Alespoň ale vím, že je příště můžu dávat taky, doposavad jsem se podpisům manažérů bránil ;-)
Alfa taky neurčil podpis a navíc neidentifikoval Petera Walkera, Harryho Schella a Chrise Lawrence.
To bych nečekal, že nejtěžší otázka bude z aktuální sezony :lol: :lol: :lol:
Podpisy manažerů už byly loni - např. Keith Duckworth, John Gentry, Tony Southgate, Flavio Briatore, Willi Kauhsen, Gian Paolo Dallara, Günther Schmidt, Erich Zakowski atd.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23064
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#33 Příspěvek od Achard » 20 lis 2012, 14:04

To jsou hodně známá jména. Teď budete pátrat po mechanikovi, který držel levé zadní kolo ;-)

Uživatelský avatar
Algi
1952 A.Ascari
1952 A.Ascari
Příspěvky: 22
Registrován: 15 dub 2011, 21:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#34 Příspěvek od Algi » 20 lis 2012, 18:13

Moje příští otázka za 3 body: Jméno za svobodna manželky tohoto mechanika :lol: :lol: :lol:
Přílohy
f1-mechanic.jpg

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12140
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#35 Příspěvek od alfa » 20 lis 2012, 18:20

Achard píše:Jsem rád, že se test líbil a že jsme našli formát vyhovující většině.
Předpokládám, že bychom mohli začít opět příští rok na podzim (za předpokladu, že bude mít zájem víc než tři lidi)
Algi dojel na podpis, a přiznám se že i mě ta otázka připadala nepřiměřeně těžká. Alespoň ale vím, že je příště můžu dávat taky, doposavad jsem se podpisům manažérů bránil ;-)
Alfa taky neurčil podpis a navíc neidentifikoval Petera Walkera, Harryho Schella a Chrise Lawrence.


Musím smeknout před Tomášem a Algim, jejich znalosti jsou úžasné. Při hledání otázek narazím na hodně věcí, co jsme nevěděl a složitě dohledával a pak je dal jako otázku a oni jsou schopni odpovědět. A ten podpis bych taky neurčil...
Připojuji se ke gratulaci, ten podpis byl vážně kulišárna, škoda, že nebylo víc řešitelů, zajímalo by mě, jestli by na něj někdo přišel.
Jak mě nikdo netlačil, už jsem tolik nehledal, ale i tak jsem testu věnoval víc času, než je zdrávo.
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
alfa
12 vítězství
12 vítězství
Příspěvky: 12140
Registrován: 22 led 2008, 11:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#36 Příspěvek od alfa » 20 lis 2012, 18:22

Achard píše:To jsou hodně známá jména. Teď budete pátrat po mechanikovi, který držel levé zadní kolo ;-)
Nepřeháněj to, už takto je to na hranici mých schopností :twisted:
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
frydek665
2004 M.Schumacher
2004 M.Schumacher
Příspěvky: 722
Registrován: 05 srp 2009, 14:27
Bydliště: Moravská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#37 Příspěvek od frydek665 » 23 lis 2012, 12:44

Tak abych odpověděl na Tomášovu otázku proč jsem se vyhnul 5. testu přesto, že jsem poslal otázky: Je to prosté, doma jsem teď jen o víkendu a zpatra jsem nevěděl ani jednu odpověď, takže bych musel pracně vyhledávat a na to jsem bohužel čas neměl.

Uživatelský avatar
Elio de Maky
2011 S.Vettel
2011 S.Vettel
Příspěvky: 849
Registrován: 08 úno 2008, 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy a podněty

#38 Příspěvek od Elio de Maky » 23 lis 2012, 22:15

Klobouk dolů kluci, skvělý výkon, gratuluji!
Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Co víte o Formuli 1 ? - vědomostní testy III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host