LIVE Tipovačka

Tipujte výsledky šampionátu a závodů F1
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1964
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#16 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 08 bře 2023, 14:08

Glocky píše:
08 bře 2023, 11:19
Tomas Vyslouzil píše:
06 bře 2023, 15:44
Glocky, tipovačku týmů jsem vymyslel a prosadil já, tak proč jako jediný nemám logo svého oblíbeného týmu (výrobce motoru) vedle jména? Naopak by tam nemělo být "elf Tyrrell".
tipovačku ti nikdo nebere, tak se prosím uklidni, už v úvodním příspěvku je jasně napsáno, že LIVE tipovačka je NEOFICIÁLNÍ doufám, že je to teď dost čitelně :roll:

pro lepší přehlednost sem si u Acharda vybojoval jednotnou podobu tipu, kterou ne všichni dodrželi, ale dalo se to opravit a pak je tu Tony, ze kterýho se pomalu stává meme, jeho formátování tipů je smutný, ale holt někdo se s tím jebe a někdo na to sere

a ještě jedno info pro Toma: LIVE je a zůstane neoficiální, oficiální bude vždy tvůj projekt, byla by tu možnost oba projekty sloučit a přenechat ti to, ale problém je, že online tabulky nemají rády dlouhý scripty, už letos se zpomalil díky obrázkům a dalším rovnáním, takže už to vypadá, že se nacházíme na limitu (což se loni nevědělo)

pro příští rok udělám asi "mobilní" verzi, která bude tu běžnou doplňovat, protože aktuálně je LIVE pro mobily zabiják a nefunguje korektně na slabších strojích

cítil sem nutnost se vyjádřit, jelikož tu bylo zmíněno moje jméno a nemíním si nechat vytýkat tímto způsobem něco, co se dalo vyjádřit mnohem lepší formou
Proboha kluci, asi jsem to špatně formuloval, ale nemyslel jsem to nijak zle :!: Jsem na tom opravdu zle s očima a tak se snažím z mobilu o stručnost - tak to asi vyznělo zle. Onlouvám se :!: Je mi jasné, že s tím máte hodně práce, ale je to super :!: S tou ikonkou to byl spíš povzdech, protože já jsem skutečně maniakální Hondař :lol:

Jinak jsem si ještě všiml, že hned na první záložce LIVE šampionát Forum je na prvním místě alfa - asi nějaká chybka v řazení.

S těma mobilama je to pravda, ale zvláštní je, že v neděli se to sekalo brutálně, ale teď to tak hrozné není.

Do Messengeru posílám ještě vylepšené logo Ligier-Honda
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#17 Příspěvek od Glocky » 12 bře 2023, 10:50

Pietro píše:
08 bře 2023, 12:36
U našeho týmu s Tereresi by se dalo využít logo RB, když měl sponzoring Astonu (2018-2020). Takhle by jsme tam byli "zmíněni" oba, i když by se název týmu pro potřeby tipovačky nezměnil (ani nemůže, RB nikdy motory Astonu neměly).
Zkusíme to, ale při té velikosti tam asi ten Aston nebude vůbec vidět :?:
Tomas Vyslouzil píše:
08 bře 2023, 14:08
Glocky píše:
08 bře 2023, 11:19
Tomas Vyslouzil píše:
06 bře 2023, 15:44
Glocky, tipovačku týmů jsem vymyslel a prosadil já, tak proč jako jediný nemám logo svého oblíbeného týmu (výrobce motoru) vedle jména? Naopak by tam nemělo být "elf Tyrrell".
tipovačku ti nikdo nebere, tak se prosím uklidni, už v úvodním příspěvku je jasně napsáno, že LIVE tipovačka je NEOFICIÁLNÍ doufám, že je to teď dost čitelně :roll:

pro lepší přehlednost sem si u Acharda vybojoval jednotnou podobu tipu, kterou ne všichni dodrželi, ale dalo se to opravit a pak je tu Tony, ze kterýho se pomalu stává meme, jeho formátování tipů je smutný, ale holt někdo se s tím jebe a někdo na to sere

a ještě jedno info pro Toma: LIVE je a zůstane neoficiální, oficiální bude vždy tvůj projekt, byla by tu možnost oba projekty sloučit a přenechat ti to, ale problém je, že online tabulky nemají rády dlouhý scripty, už letos se zpomalil díky obrázkům a dalším rovnáním, takže už to vypadá, že se nacházíme na limitu (což se loni nevědělo)

pro příští rok udělám asi "mobilní" verzi, která bude tu běžnou doplňovat, protože aktuálně je LIVE pro mobily zabiják a nefunguje korektně na slabších strojích

cítil sem nutnost se vyjádřit, jelikož tu bylo zmíněno moje jméno a nemíním si nechat vytýkat tímto způsobem něco, co se dalo vyjádřit mnohem lepší formou
Proboha kluci, asi jsem to špatně formuloval, ale nemyslel jsem to nijak zle :!: Jsem na tom opravdu zle s očima a tak se snažím z mobilu o stručnost - tak to asi vyznělo zle. Onlouvám se :!: Je mi jasné, že s tím máte hodně práce, ale je to super :!: S tou ikonkou to byl spíš povzdech, protože já jsem skutečně maniakální Hondař :lol:

Jinak jsem si ještě všiml, že hned na první záložce LIVE šampionát Forum je na prvním místě alfa - asi nějaká chybka v řazení.

S těma mobilama je to pravda, ale zvláštní je, že v neděli se to sekalo brutálně, ale teď to tak hrozné není.

Do Messengeru posílám ještě vylepšené logo Ligier-Honda
Dobrá, omluva přijata. LIVE šampionát fóra ještě úplně nejede, chybí listy na další závody, tipovačka se dodělávala na poslední chvíli, od příštího závodu už vše pojede jak má.

Tu mobilní verzi zkusíme ještě během letoška, třeba se to nějak podaří urychlit, aby se aktualizace výsledků nenačítala týden :roll:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Veseláč
1982 K.Rosberg
1982 K.Rosberg
Příspěvky: 369
Registrován: 25 črc 2016, 12:19
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#18 Příspěvek od Veseláč » 17 bře 2023, 22:05

Pietro píše:
08 bře 2023, 12:36
U našeho týmu s Tereresi by se dalo využít logo RB, když měl sponzoring Astonu (2018-2020). Takhle by jsme tam byli "zmíněni" oba, i když by se název týmu pro potřeby tipovačky nezměnil (ani nemůže, RB nikdy motory Astonu neměly).
Zkoušel jsem přidat to logo, ale je to úplně nečitelné. Pokud přijde nějaká změna pro příští rok v tabulkách, tak to zkusím použít.
ObrázekObrázek ObrázekObrázek ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1964
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#19 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 17 bře 2023, 22:26

Veseláč píše:
17 bře 2023, 22:05
Pietro píše:
08 bře 2023, 12:36
U našeho týmu s Tereresi by se dalo využít logo RB, když měl sponzoring Astonu (2018-2020). Takhle by jsme tam byli "zmíněni" oba, i když by se název týmu pro potřeby tipovačky nezměnil (ani nemůže, RB nikdy motory Astonu neměly).
Zkoušel jsem přidat to logo, ale je to úplně nečitelné. Pokud přijde nějaká změna pro příští rok v tabulkách, tak to zkusím použít.
Mohu tě poprosit o vložení loga, které jsem posílal Glockymu? Myslím si, že by to mohlo vypadat líp a bylo by to i čitelnější. Díky moc!
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#20 Příspěvek od Glocky » 17 bře 2023, 23:51

LIVE Tipovačka s velkou pomocí Wilksova skillu upravena co se scriptu týče, z původní délky cca 1m30s, než se aktualizovaly všechny tabulky po změnách, se povedlo zkrátit tuto proceduru za cca 10s, takže o víkendu vyzkoušíme v praxi, zároveň se ještě dodělají věci, co se objevily v průběhu těch 2 týdnů a snad máme vše konečně hotovo :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#21 Příspěvek od Glocky » 18 bře 2023, 19:17

Aktuální pořadí po kvalifikaci:

Penalizace LEC započítána

Obrázek
Přílohy
02-Q-Jeddah.jpg
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23124
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#22 Příspěvek od Achard » 18 bře 2023, 19:52

Tipovačka vypadá nádherně, jen ty moje body jsou bída...
Díky kluci
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23124
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#23 Příspěvek od Achard » 19 bře 2023, 19:29

Neoficiální výsledky tipovačky GP Saudské Arábie

Obrázek
Přílohy
sa.JPG
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23124
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#24 Příspěvek od Achard » 19 bře 2023, 20:31

Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
23 vítězství
23 vítězství
Příspěvky: 23124
Registrován: 13 lis 2006, 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#25 Příspěvek od Achard » 19 bře 2023, 20:35

Tipovačka po penalizaci Alonsa

Obrázek
Přílohy
SA1.JPG
Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#26 Příspěvek od Glocky » 19 bře 2023, 23:47

z toho by se jeden posral... takže platí púvodní tabulka bez penalizace

https://f1sport.auto.cz/clanek/alonso-j ... la-zrusena
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tomas Vyslouzil
jedno vítězství
jedno vítězství
Příspěvky: 1964
Registrován: 23 led 2008, 09:34
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#27 Příspěvek od Tomas Vyslouzil » 20 bře 2023, 07:32

Glocky píše:
19 bře 2023, 23:47
z toho by se jeden posral... takže platí púvodní tabulka bez penalizace

https://f1sport.auto.cz/clanek/alonso-j ... la-zrusena
A teď si představ, že to počítáš napůl ručně a tohle se děje každý druhý závod... :evil:
Obrázek ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#28 Příspěvek od Glocky » 20 bře 2023, 10:51

Tomas Vyslouzil píše:
20 bře 2023, 07:32
Glocky píše:
19 bře 2023, 23:47
z toho by se jeden posral... takže platí púvodní tabulka bez penalizace

https://f1sport.auto.cz/clanek/alonso-j ... la-zrusena
A teď si představ, že to počítáš napůl ručně a tohle se děje každý druhý závod... :evil:
a právě proto se vytvořila LIVE tipovačka, aby se ty výsledky daly takto rychle měnit ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#29 Příspěvek od Glocky » 02 dub 2023, 16:40

Neoficiální výsledky tipovačky GP Austrálie

Obrázek
Přílohy
03-R-Australia.jpg
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glocky
1977 N.Lauda
1977 N.Lauda
Příspěvky: 286
Registrován: 11 lis 2018, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: LIVE Tipovačka

#30 Příspěvek od Glocky » 29 dub 2023, 16:25

Achard: Vzhledem k tomu, že tipujeme dva nejlepší ve sprintu místo první startovní řady, máme první body do tipovačky...

Obrázek
Přílohy
sprint.JPG
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Tipovací soutěž - sezona 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host