Francie

Vše o sezóně, komentáře k závodům
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
11111
1961 P.Hill
1961 P.Hill
Příspěvky: 102
Registrován: 30 lis 2006, 12:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od 11111 » 06 črc 2007, 18:00

Neporadek jen pro to ze mimochodem Anglican chtel neco kradeneho prodat protoze nedostal post ktery chtel? A ze by nekdo odmitl pomoc kdyz muze dotahnout soupere? Tomu neverim, kazdy by ji prijal tak jako doping v jinych sportech. Tecnicky rozvoj je drazsi nez neco koupi.
Nema to cenu, chces-li mej posledni slovo, ja uz v tomto sporu nebudu pokracovat a budoucnost ukaze. Ke kridelkum, sna dneveris ze tohle dalo 0,5s na kolo... Ty jsou zcela jinde :D

Uživatelský avatar
René
2015 L.Hamilton
2015 L.Hamilton
Příspěvky: 930
Registrován: 16 lis 2006, 15:27
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od René » 06 črc 2007, 21:58

Tak keď už nuda počas závodu aspoň zábava medzi nimi. Mňa na celej špionážnej aférke zaujalo že ju odhalil pracovník nemenovanej kopírovacej služby kde si ju dal kopírovať šéfdizajnér McLarenu - no neviem...chlapíci takéhoto formátu by to robili určite inak a dáta by pekne zakódovali. Týmto nechcem tvrdiť že špionáž nie je práve naopak - spomínate si ako sa zakrývali pred závodom predné prítlačné krídla aby ich súperi nekopírovali prípadne nevedeli aký tvar sa pre daný závod použije alebo ako rýchle sa zatvárali garáže po príchode auta pred zvedavým okom kamery.
K výkonom McLarenu: pre túto sezónu majú postavené auto ktoré je rýchle a hlavne spoľahlivé a trate vo Francúzsku a Anglicku zase Ferrari sedia. Ja som sa po zámorských dvoch grand prix obával úpadku Ferrari aj napriek tomu že som fanda McLarenu som rád že opak je pravdou - bude to ešte bitka o titul a to je super.
Inak čítali ste niekto návrhy pravidiel pre rok 2011 ktoré dala dnes FIA :shock: :shock: :shock: http://www.f1.sk/spravy/?clanok=22127 mňa šokovali tie štvorvalce a biopalivo :cry:

Zamčeno

Zpět na „Sezóna 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti